oferta na wyłączność
10
ofert
Anita Demus

pośrednik w obrocie nieruchomościami

a.demus@akcespolska.com

506 109 801
22 855 02 20

zostaw wiadomość
75,00 zł/m2 cena: 2 250 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MIESZKANIE: Typu studio. Pokój z wyjściem na balkon i otwarta  kuchnia, łazienka z prysznicem , razem z WC. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w podstawowe meble. Kuchnia- pełne AGD(lodówka, płyta elektryczna 4 palnikowa, piekarnik, zmywarka, mikrofala).
Mieszkanie "bardzo ciche" i słoneczne. Widok na zielone podwórko (strona świata południowy wschód). Gruntownie odświeżone dla nowego najemcy.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym i duża piwnica obok miejsca.
Winda zjeżdża do poziomu garażu. 

LOKALIZACJA; ul. Makolągwy 9. Ciche, zielone miejsce.  Do stacji metra Stokłosy dojeżdża kilka autobusów. Wokoło pełna infrastruktura, do Lasu Kabackiego 400 m, w bliskiej odległości duży Market z Galeria Handlową i OBI.  Idealny wjazd na autostradę A-2 i Południową Obwodnicę Warszawy. 

BUDYNEK: rok budowy 2002, zadbany i kameralny. Ogrodzony teren budynku. Podwójny domofon.

Do czynszu najmu dochodzi oplata za czynsz administracyjny 700 zł (z zaliczkami na wodę) +prąd. 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161885
Powierzchnia 30,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 3,00 m²
Ilość pokoi 1
Piętro 1
Rodzaj budynku nowe budownictwo (po 2000 r.)
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu woda, śmieci, CO
Opłaty wg liczników woda, prąd
Ilość pięter w budynku 3
Garaż miejsce parkingowe pod budynkiem
Piwnica/komórka 5,00 m²
Stan lokalu dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon/taras jest
Ilość balkonów/tarasów 1
Rok budowy 2002
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie środkowe
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Ilość sypialni 1
Klucze tak
vir_oferta_iloscmiejscparking_pod 1

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na wynajem

MW-161389

Świetna lokalizacja - linia metra. Mieszkanie umeblowane. 2 osobne pokoje ( ok. 16 i 13m2) + kuchnia i łazienka. Umowa wyłącznie w formie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie można oglądać po umówieniu - klucze w biurze. Dodatkowo Najemca płaci opłaty eksploatacyjne ...

Powierzchnia
45,50 m2
Cena za m2
63,74 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska

Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
mieszkanie na wynajem

MW-161856

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 600pln/m-c. WŁAŚCICIEL AKCEPTUJE ZWIERZĘTA. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. ATRAKCYJNE, JEDNOPOKOJOWE STUDIO NA URSYNOWIE NIEDALEKO METRA IMIELIN I SGGW. Przestronne, słoneczne mieszkanie ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
72,22 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa, Ursynów, Iwanowa-Szajnowicza
mieszkanie na wynajem

MW-161927

MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU W DODATKOWEJ CENIE  - 200PLN/M-C. DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (zawierający zaliczki na wodę i ogrzewanie)  - 700pln/m-c. WYMAGANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. ELEGANCKIE, JEDNOPOKOJOWE  MIESZKANIE NA URSYNOWIE, NA KABATACH. ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
74,19 zł
cena 2 300
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
mieszkanie na wynajem

MW-161937

MIESZKANIE:  Bardzo ładne, słoneczne i idealnie ciche !!! Duży pokój (20 m) z wyjściem na wielki taras (25 m) z przepięknym widokiem. Kuchnia  otwarta na przedpokój, łazienka z  prysznicem, razem z WC.  Do mieszkania przynależy pomieszczenie (5 m , drzwi obok) ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
80,00 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego