oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
mieszkanie na wynajem

MW-161937

MIESZKANIE:  Bardzo ładne, słoneczne i idealnie ciche !!! Duży pokój (20 m) z wyjściem na wielki taras (25 m) z przepięknym widokiem. Kuchnia  otwarta na przedpokój, łazienka z  prysznicem, razem z WC.  Do mieszkania przynależy pomieszczenie (5 m , drzwi obok) ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
80,00 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
mieszkanie na wynajem

MW-161904

MIESZKANIE: 3 pokoje, z salonu wejście do kuchni i do jednej sypialni. Łazienka z wanną razem z WC.  Z salonu wyjście na oszkloną loggie (ładny widok)  Mieszkanie "skromne" w niskim standardzie (urządzone w latach 70-tych)  ale w bardzo dobrym stanie i  bardzo czyste ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
60,87 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki

Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki
mieszkanie na wynajem

MW-161784

MIESZKANIE: pokój z aneksem kuchennym i loggią. Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał.    Ciche, okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni wyposażone: sprzęt AGD: zmywarka, pralka, lodówka, płyta indukcyjna dwu palnikowa. ...

Powierzchnia
26,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
92,45 zł
cena 2 450
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Imielin Stary, Bociania

Warszawa, Ursynów, Imielin Stary, Bociania
dom na sprzedaż

DS-161718

Segment środkowy w cichej i zielonej części Ursynowa na Starym Imielinie. Okolica willowa.  Dom oddany do użytku w 1995 roku. W technologii murowano drewnianej z bardzo funkcjonalnym rozkładem dla nawet dużej rodziny. Strony świta wschód/ zachód PARTER: wiatrołap ...

Powierzchnia
190,38 m2
Powierzchnia działki [m2]
167 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 244,67 zł
cena 1 760 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Pługa

Warszawa, Ochota, Pługa
mieszkanie na wynajem

MW-161702

MIESZKANIE:  Piękne klimatyczne i przestronne! Wysokie sufity (3,20) Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie. Strony świata zachód i wschód. Łazienka z wanną  i oddzielnie WC. Wyposażone we wszystkie podstawowe meble i sprzęty AGD (pralka, zmywarka 60 tka, piekarnik), ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
61,94 zł
cena 4 150
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Pługa
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Rechniewskiego

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Rechniewskiego
lokal na sprzedaż

LS-161311

LOKAL : Parter/ przyziemie.  Świetnie nadaje się na gabinet kosmetyczny, studio tatuażu, poradnię lekarską, gabinet rehabilitacji, szkółkę językową, prowadzenie zajęć  dla dzieci, czy szkołę nauki jazdy oraz wszelkiego rodzaju działalność biurową.  Nie ma większego ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
10 948,28 zł
cena 635 000
8
ofert
Anita Demus

pośrednik w obrocie nieruchomościami

a.demus@akcespolska.com

506 109 801
22 855 02 20