nowa oferta
7
ofert
Iwona Fraj

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

i.fraj@akcespolska.com

504266951
22 834 20 90

zostaw wiadomość
74,19 zł/m2 cena: 2 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU W DODATKOWEJ CENIE  - 200PLN/M-C.

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (zawierający zaliczki na wodę i ogrzewanie)  - 700pln/m-c.

ELEGANCKIE, JEDNOPOKOJOWE  MIESZKANIE NA URSYNOWIE, NA KABATACH
. Zadbane, słoneczne mieszkanie typu "studio" na kameralnym osiedlu. Spokój, zieleń, blisko Las Kabacki. Lokal po remoncie. Pełna infrastruktura w najbliższej okolicy, pasaże handlowe. Świetna komunikacja, autobusy, 8min do metra Kabaty.

Kuchnia w formie aneksu w pełni umeblowana, wyposażona (zmywarka). Pokój w pełni, funkcjonalnie umeblowanyGarderoba - 3m2. Łazienka z prysznicem. Opcjonalnie miejsce postojowe w garażu podziemnym w dodatkowej cenie - 200zł/m-c.

Z OPŁAT LICZNIKOWYCH DODATKOWO TYLKO PRĄD I EWENTUALNIE PONADNORMATYWNE ZUŻYCIE WODY I OGRZEWANIA.   Wolne od zaraz.  Wymagana 1 miesięczna kaucja.
--------------------------------------------

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161927
Powierzchnia 31,00 m²
Ilość pokoi 1
Piętro 1
Rodzaj budynku nowe budownictwo (po 90 r.)
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3200
Standard
Opłaty wg liczników prąd
Ilość pięter w budynku 4
Garaż miejsce garażowe w budynku
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 700 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon/taras brak
Rok budowy 2006
Plac zabaw tak
Gaz brak
Woda miejska
Dojazd ulica asfaltowa
Ogrzewanie co miejskie
Winda tak
Ilość sypialni 1

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na wynajem

MW-161389

Świetna lokalizacja - linia metra. Mieszkanie umeblowane. 2 osobne pokoje ( ok. 16 i 13m2) + kuchnia i łazienka. Umowa wyłącznie w formie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie można oglądać po umówieniu - klucze w biurze. Dodatkowo Najemca płaci opłaty eksploatacyjne ...

Powierzchnia
45,50 m2
Cena za m2
63,74 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska

Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
mieszkanie na wynajem

MW-161856

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 600pln/m-c. WŁAŚCICIEL AKCEPTUJE ZWIERZĘTA. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. ATRAKCYJNE, JEDNOPOKOJOWE STUDIO NA URSYNOWIE NIEDALEKO METRA IMIELIN I SGGW. Przestronne, słoneczne mieszkanie ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
72,22 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Imielin, Makolągwy

Warszawa, Ursynów, Imielin, Makolągwy
mieszkanie na wynajem

MW-161885

Kameralny budynek  z windą na zielonym Ursynowie.  Mieszkanie 30 m  typu studio,  wysokie  z oknami  na PŁD/WSCH  z windą od poziomu garażu. Idealnie  ciche  z  niewielkim balkonem  z  widokiem na zielone podwórko. Pokój dzienny  -  sofa dwu osobowa - rozkładana, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
98,33 zł
cena 2 950

Warszawa, Mokotów, Odyńca
mieszkanie na wynajem

MW-161101

Do wynajmu funkcjonalne i kompaktowo zaaranżowane studio z łazienką i aneksem kuchennym położone w  kamienicy z oryginalnymi detalami architektonicznymi przy ulicy Odyńca. Przytulne wnętrze doskonałe dla singla , dla pracującej lub studiującej osoby. Rozkładana kanapa ...

Powierzchnia
15,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
140,00 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Odyńca