oferta na wyłączność
8
ofert
Anita Demus

pośrednik w obrocie nieruchomościami

a.demus@akcespolska.com

506 109 801
22 855 02 20

zostaw wiadomość
80,00 zł/m2 cena: 2 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MIESZKANIE:  Bardzo ładne, słoneczne i idealnie ciche !!!

Duży pokój (20 m) z wyjściem na wielki taras (25 m) z przepięknym widokiem. Kuchnia  otwarta na przedpokój, łazienka z  prysznicem, razem z WC. 

Do mieszkania przynależy pomieszczenie (5 m , drzwi obok) które może służyć jako garderoba czy magazyn. 

Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble i AGD

LOKALIZACJA:  10 minut do stacji metra Kabaty. Wokoło pełna infrastruktura. Obok osiedla sklep Lidl, małe sklepiki, liczne kawiarenki i restauracje oraz wszystkie niezbędne usługi. 10 minut piechotą do Lasu Kabackiego

BUDYNEK: rok budowy 2004, kameralny i zadbany, dostosowany dla niepełnosprawnych, elegancka klatka schodowa. Osiedle zamykane, monitoring

Do czynszu najmu dochodzi tylko opłata 500 zł za  wszystkie media (prąd, woda, centralne ogrzewanie, śmiecie)

 Polecam i zapraszam.

Wymagany najem okazjonalny

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161937
Powierzchnia 35,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 25,00 m²
Ilość pokoi 1
Piętro 6
Rodzaj budynku nowe budownictwo (po 2000 r.)
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3300
Standard
Opłaty w czynszu CO, ochrona, prąd, śmieci, woda
Opłaty wg liczników CO, prąd, śmieci, woda
Ilość pięter w budynku 6
Piwnica/komórka 5,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna drewniane nowe
Instalacje dobre
Balkon/taras loggia
Ilość balkonów/tarasów 1
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2004
Parking strzeżony (odległość w metrach) 100 m
Widok park
Gaz brak
Woda miejska
Dojazd ulica asfaltowa
Otoczenie tereny zurbanizowane
Ogrzewanie co miejskie
Winda tak
Liczba wind 2
Tarasy jest
Usytuowanie narożne
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Ilość sypialni 1
Klucze tak

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na wynajem

MW-161389

Świetna lokalizacja - linia metra. Mieszkanie umeblowane. 2 osobne pokoje ( ok. 16 i 13m2) + kuchnia i łazienka. Umowa wyłącznie w formie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie można oglądać po umówieniu - klucze w biurze. Dodatkowo Najemca płaci opłaty eksploatacyjne ...

Powierzchnia
45,50 m2
Cena za m2
63,74 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska

Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
mieszkanie na wynajem

MW-161856

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 600pln/m-c. WŁAŚCICIEL AKCEPTUJE ZWIERZĘTA. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. ATRAKCYJNE, JEDNOPOKOJOWE STUDIO NA URSYNOWIE NIEDALEKO METRA IMIELIN I SGGW. Przestronne, słoneczne mieszkanie ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
72,22 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Imielin, Makolągwy

Warszawa, Ursynów, Imielin, Makolągwy
mieszkanie na wynajem

MW-161885

Kameralny budynek  z windą na zielonym Ursynowie.  Mieszkanie 30 m  typu studio,  wysokie  z oknami  na PŁD/WSCH  z windą od poziomu garażu. Idealnie  ciche  z  niewielkim balkonem  z  widokiem na zielone podwórko. Pokój dzienny  -  sofa dwu osobowa - rozkładana, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
98,33 zł
cena 2 950
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa, Ursynów, Iwanowa-Szajnowicza
mieszkanie na wynajem

MW-161927

MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU W DODATKOWEJ CENIE  - 200PLN/M-C. DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (zawierający zaliczki na wodę i ogrzewanie)  - 700pln/m-c. WYMAGANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. ELEGANCKIE, JEDNOPOKOJOWE  MIESZKANIE NA URSYNOWIE, NA KABATACH. ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
74,19 zł
cena 2 300