oferta na wyłączność
9
ofert
Anita Demus

pośrednik w obrocie nieruchomościami

a.demus@akcespolska.com

506 109 801
22 855 02 20

zostaw wiadomość
65,22 zł/m2 cena: 3 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MIESZKANIE: Dwa niezależne pokoje (19 m i 11 m), widna oddzielna kuchnia, łazienka z wanną razem z WC. 
Mieszkanie bardzo ładne, wysokie na 2,80, ciche z widokiem na drzewa (okna na dwie strony świata) Ściany świeżo malowane. Drewniana podłoga.
Wyposażone we wszystkie podstawowe meble: kanapa rozkładana w większym pokoju, duże podwójne łóżko w sypialni, dwie szafy. Kuchnia wyposażona w płytę indykcyjną, piekarnik, zmywarkę 60- tkę, dużą lodówkę, pralkę. 

LOKALIZACJA:Stare Bielany, budynek oddalony 4 minuty (300 metrów) od stacji metra. Wokoło pełna infrastruktura. Wszystko co nie zbędne w zasięgu krótkiego spaceru. Do Wielkiego Rezerwatu Przyrody Lasu Bielańskiego 7 minut piechotą. W odległości 10 minut Akademia Wychowania Fizycznego. Liczne kafejki i restauracje. Szkoły i przedszkola. 

BUDYNEK: rok budowy 1956, zadbany, kameralny (dwa mieszkania na piętrze). Pięknie usytuowany wśród zieleni. 

Do czynszu najmu dochodzi opłata 800 zł (w którym są zaliczki na media)+ prąd  

Wymagany najem okazjonalny. Koszty notariusza pokrywa właściciel.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161940
Powierzchnia 46,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku socrealizm (lata 45-60)
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3800
Standard
Opłaty w czynszu CO, śmieci, woda
Opłaty wg liczników internet, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 3
Stan lokalu dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 800 PLN
Okna PCV nowe
Instalacje dobre
Balkon/taras brak
Rok budowy 1956
Parking strzeżony (odległość w metrach) 300 m
Widok na podwórko
Gaz jest
Woda miejska
Dojazd ulica asfaltowa
Otoczenie tereny zurbanizowane
Ogrzewanie co miejskie
Odległość do komunikacji publicznej [m] 300 m
Odl. do sklepu [m] 200 m
Usytuowanie środkowe
Ilość sypialni 1
Klucze tak

Warszawa, Bielany, Lindego
mieszkanie na wynajem

MW-161840

Dwa niezależne pokoje w pobliżu stacji metra Wawrzyszew. Po remoncie. * W pokojach miejsca do spania, w każdym duża szafa. * Oddzielna kuchnia. * Łazienka razem z wc, wanna, pralka. Schowek na rowery. Dostępna piwnica dla najemcy. Mieszkanie umeblowane. Klatka ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
70,27 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lindego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana

Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
mieszkanie na wynajem

MW-161901

NIEZALEŻNE DWA POKOJE. ODDZIELNA KUCHNIA Z OKNEM. BALKON. * Pokoje umeblowane, * w przedpokoju kącik komputerowy, * kuchnia z zabudową, brak zmywarki, * łazienka z wanną i pralką. Osiedle tuż przy stacji metra Młociny, pętli tramwajowej i autobusowej. Cały koszt ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
69,05 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Żeromskiego

Warszawa, Bielany, Żeromskiego
mieszkanie na wynajem

MW-161917

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z LOGGIĄ w inwestycji SŁODOWIEC CITY. Świetna lokalizacja na granicy Bielan i Żoliborza, ul. Żeromskiego, tuż przy Stacji Metra Słodowiec. Lokal o pow. ok. 44 m2 znajduje się na VI piętrze 11-kondygnacyjnego budynku z 2016 roku. ...

Powierzchnia
44,00 m2
Cena za m2
68,18 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Żeromskiego

Warszawa, Wola
mieszkanie na wynajem

MW-153686

Luksusowe STUDIO w nowym apartamentowcu w centrum miasta; Pokój 17m2 z widnym aneksem kuchennym 5,5m2, loggia, łazienka 3,8m2 wyposażona w kabinę, umywalkę, wc, przedpokój 4,0m2. Kompletnie UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE. Nowocześnie zaaranżowane, projektowane przez architekta. ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
125,00 zł
cena 3 750