nowa oferta
6
ofert
Ewa Wardas

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

e.wardas@akcespolska.com

603786911
22 834 20 90

zostaw wiadomość
69,05 zł/m2 cena: 2 900 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NIEZALEŻNE DWA POKOJE. ODDZIELNA KUCHNIA Z OKNEM. BALKON.
* Pokoje umeblowane,
* w przedpokoju kącik komputerowy,
* kuchnia z zabudową, brak zmywarki,
* łazienka z wanną i pralką.
Osiedle tuż przy stacji metra Młociny, pętli tramwajowej i autobusowej.
Cały koszt najmu to 3550zł - 2900zł plus  opłaty administracyjne ok. 650 zł, dochodzą opłaty licznikowe - prąd oraz ewentualne dopłaty do zużycia wody i CO w przypadku przekroczenia zaliczek.
Możliwe miejsce garażowe w cenie 300zł mies.
OCZEKIWANY NAJEM OKAZJONALNY! IDEALNE DLA DWÓCH NIEZALEŻNYCH OSÓB!
-------------------------------------------

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161901
Powierzchnia 42,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku nowe budownictwo (po 2000 r.)
Technologia budowlana cegła/konstrukcja żelbetowa
Kaucja zabezp. 3500
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 5
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 650 PLN
Okna PCV nowe
Instalacje nowe
Balkon/taras jest
Rok budowy 2013
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lindego

Warszawa, Bielany, Lindego
mieszkanie na wynajem

MW-161840

Dwa niezależne pokoje w pobliżu stacji metra Wawrzyszew. Po remoncie. * W pokojach miejsca do spania, w każdym duża szafa. * Oddzielna kuchnia. * Łazienka razem z wc, wanna, pralka. Schowek na rowery. Dostępna piwnica dla najemcy. Mieszkanie umeblowane. Klatka ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
70,27 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lindego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Żeromskiego

Warszawa, Bielany, Żeromskiego
mieszkanie na wynajem

MW-161857

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z LOGGIĄ w inwestycji SŁODOWIEC CITY. Świetna lokalizacja na granicy Bielan i Żoliborza, ul. Żeromskiego, tuż przy Stacji Metra Słodowiec. Lokal o pow. ok. 44 m2 znajduje się na VI piętrze 11-kondygnacyjnego budynku z 2016 roku. ...

Powierzchnia
44,00 m2
Cena za m2
68,18 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Żeromskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Swarzewska

Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Swarzewska
mieszkanie na wynajem

MW-161884

STARE BIELANY! Czynsz administracyjny w cenie najmu! Blisko do metra Słodowiec i Stare Bielany. Całkowicie rozkładowe mieszkanie w segmencie na Starych Bielanach. NIEZALEŻNE WEJŚCIE Z KLATKI SCHODOWEJ. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. * Pokój dzienny bez mebli, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
64,00 zł
cena 3 200
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa

Warszawa, Bielany, Sokratesa
mieszkanie na wynajem

MW-161902

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY - 400pln/m-c. OPCJONALNIE MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W DODATKOWEJ CENIE - 300pln/m-c. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. W BUDYNKU FITNESS I SAUNA W CENIE NAJMU !!! PREFEROWANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. ATRAKCYJNE, ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
64,81 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa