nowa oferta
6
ofert
Hanna Wolska

pośrednik w obrocie nieruchomościami

h.wolska@akcespolska.com

509041302

zostaw wiadomość
68,18 zł/m2 cena: 3 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z LOGGIĄ w inwestycji SŁODOWIEC CITY.
Świetna lokalizacja
na granicy Bielan i Żoliborza, ul. Żeromskiego, tuż przy Stacji Metra Słodowiec.

Lokal o pow. ok. 44 m2 znajduje się na VI piętrze 11-kondygnacyjnego budynku z 2016 roku. Apartamentowiec o wysokim standardzie wykonania, z ochroną, recepcją i wewnętrznym dziedzińcem.
NAJEM OKAZJONALNY!

Dodatkowo płatny
tzw. czynsz administracyjny w kwocie 900 PLN (w tym zaliczki za media; wodę i ogrzewanie)
Całościowy miesięczny koszt najmu: 3900 zł 
(3000 PLN + 900 zł tzw. czynsz administracyjny). 
Oddzielnie płatny prąd według licznika!

Na to mieszkanie składa się z;
- salon połączony z kuchnią
- sypialnia
- łazienka
- przedpokój
- loggia - duża 8 m2

Mieszkanie funkcjonalne, o podwyższonym standardzie, całkowicie umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD, gotowe do zamieszkania.

Miejsce postojowe W GARAŻU PODZIEMNYM - dodatkowo płatne -300 zł!
Kaucja w wysokości 5000 zł.

ŚWIETNA LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA - 100 m do stacji metra Słodowiec oraz licznych linii tramwajowych i autobusowych na ul. Żeromskiego i Marymonckiej, szybki wjazd na trasę Toruńską.
Wokół pełna infrastruktura miejska; dużo punktów handlowo-usługowych m.in Biedronka, Żabka, pralnia, lokal gastronomiczny, kawiarnia Costa Caffe na parterze budynku. W pobliżu apteka, przychodnia, biblioteka itp.
W bezpośrednim sąsiedztwie liczne tereny zielone: Park Herberta czy Park Olszyna,
zagospodarowane; boiska, trasy rowerowe i spacerowe, siłownia na wolnym powietrzu, kluby fitness (m.in. Nastula Club).
 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161917
Powierzchnia 44,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 6
Rodzaj budynku nowe budownictwo (po 2000 r.)
Technologia budowlana cegła/konstrukcja żelbetowa
Opłaty w czynszu ochrona, śmieci
Opłaty wg liczników CO, internet, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 10
Garaż miejsce garażowe w budynku
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji dwumiesięczna
Okna PCV nowe
Instalacje nowe
Balkon/taras loggia
Ilość balkonów/tarasów 1
Rok budowy 2016
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lindego

Warszawa, Bielany, Lindego
mieszkanie na wynajem

MW-161840

Dwa niezależne pokoje w pobliżu stacji metra Wawrzyszew. Po remoncie. * W pokojach miejsca do spania, w każdym duża szafa. * Oddzielna kuchnia. * Łazienka razem z wc, wanna, pralka. Schowek na rowery. Dostępna piwnica dla najemcy. Mieszkanie umeblowane. Klatka ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
70,27 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lindego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Swarzewska

Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Swarzewska
mieszkanie na wynajem

MW-161884

STARE BIELANY! Czynsz administracyjny w cenie najmu! Blisko do metra Słodowiec i Stare Bielany. Całkowicie rozkładowe mieszkanie w segmencie na Starych Bielanach. NIEZALEŻNE WEJŚCIE Z KLATKI SCHODOWEJ. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. * Pokój dzienny bez mebli, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
64,00 zł
cena 3 200
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana

Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
mieszkanie na wynajem

MW-161901

NIEZALEŻNE DWA POKOJE. ODDZIELNA KUCHNIA Z OKNEM. BALKON. * Pokoje umeblowane, * w przedpokoju kącik komputerowy, * kuchnia z zabudową, brak zmywarki, * łazienka z wanną i pralką. Osiedle tuż przy stacji metra Młociny, pętli tramwajowej i autobusowej. Cały koszt ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
69,05 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa

Warszawa, Bielany, Sokratesa
mieszkanie na wynajem

MW-161902

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY - 400pln/m-c. OPCJONALNIE MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W DODATKOWEJ CENIE - 300pln/m-c. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. W BUDYNKU FITNESS I SAUNA W CENIE NAJMU !!! PREFEROWANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. ATRAKCYJNE, ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
64,81 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa