nowa oferta
6
ofert
Ewa Wardas

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

e.wardas@akcespolska.com

603786911
22 834 20 90

zostaw wiadomość
64,00 zł/m2 cena: 3 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

STARE BIELANY! Czynsz administracyjny w cenie najmu! Blisko do metra Słodowiec i Stare Bielany.
Całkowicie rozkładowe mieszkanie w segmencie na Starych Bielanach.
NIEZALEŻNE WEJŚCIE Z KLATKI SCHODOWEJ.
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.
* Pokój dzienny bez mebli, balkon, 
* sypialnia z szafą i podwójnym łóżkiem oraz szafkami nocnymi,
* oddzielna kuchnia z wyposażeniem, łącznie ze zmywarką,
* łazienka razem z wc, z wanną.

Mieszkanie bardzo ciche, balkon z widokiem na zieleń. Jest możliwe uzupełnienie umeblowania.

Dodatkowe opłaty to koszt energii elektrycznej, gazu do ogrzewania, wody - ciepłej i zimnej oraz śmieci ( około 500 zł, w zależności od zużycia).
Internet - światłowód, umowa własna Najemcy. 
Właściciel zaprasza osoby niepalące i bez zwierząt.
--------------------------------------------------------

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161884
Powierzchnia 50,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 6,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica (do 45 r.)
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd, śmieci, woda
Ilość pięter w budynku 2
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 PLN
Okna PCV nowe
Instalacje dobre
Balkon/taras jest
Rok budowy 1938
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lindego

Warszawa, Bielany, Lindego
mieszkanie na wynajem

MW-161840

Dwa niezależne pokoje w pobliżu stacji metra Wawrzyszew. Po remoncie. * W pokojach miejsca do spania, w każdym duża szafa. * Oddzielna kuchnia. * Łazienka razem z wc, wanna, pralka. Schowek na rowery. Dostępna piwnica dla najemcy. Mieszkanie umeblowane. Klatka ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
70,27 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lindego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Żeromskiego

Warszawa, Bielany, Żeromskiego
mieszkanie na wynajem

MW-161857

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z LOGGIĄ w inwestycji SŁODOWIEC CITY. Świetna lokalizacja na granicy Bielan i Żoliborza, ul. Żeromskiego, tuż przy Stacji Metra Słodowiec. Lokal o pow. ok. 44 m2 znajduje się na VI piętrze 11-kondygnacyjnego budynku z 2016 roku. ...

Powierzchnia
44,00 m2
Cena za m2
68,18 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Żeromskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana

Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
mieszkanie na wynajem

MW-161901

NIEZALEŻNE DWA POKOJE. ODDZIELNA KUCHNIA Z OKNEM. BALKON. * Pokoje umeblowane, * w przedpokoju kącik komputerowy, * kuchnia z zabudową, brak zmywarki, * łazienka z wanną i pralką. Osiedle tuż przy stacji metra Młociny, pętli tramwajowej i autobusowej. Cały koszt ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
69,05 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa

Warszawa, Bielany, Sokratesa
mieszkanie na wynajem

MW-161902

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY - 400pln/m-c. OPCJONALNIE MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W DODATKOWEJ CENIE - 300pln/m-c. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. W BUDYNKU FITNESS I SAUNA W CENIE NAJMU !!! PREFEROWANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. ATRAKCYJNE, ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
64,81 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa