nowa oferta
8
ofert
Iwona Fraj

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

i.fraj@akcespolska.com

504266951
22 834 20 90

zostaw wiadomość
72,46 zł/m2 cena: 5 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS !!!

KLIMATYZACJA W SALONIE I GŁÓWNEJ SYPIALNI.

BALKON ( z meblami wypoczynkowymi) - 19m2.

OSTATNIE PIĘTRO, ŁADNA PANORAMA MIASTA

OPCJONALNIE MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W DODATKOWEJ CENIE - 300zł/m-c.

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY W CENIE - 1000zł/m-c.

ELEGANCKIE, TRZYPOKOJOWE, PRZESTRONNE (69m2)  MIESZKANIE NA BLISKIEJ WOLI W NOWYM BUDOWNICTWIE.   
Apartamentowiec z całodobową ochroną. Lokal wykończony i wyposażony w wyższym standardzie. KLIMATYZACJA.  Ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Pełna infrastruktura w najbliższej okolicy: Klif, niedaleko CH Arkadia, sklepy, punkty usługowe, basen, fitness itp.  Świetna komunikacja: autobusy, tramwaje, kolej, metro Rondo Daszyńskiego lub Dworzec Gdański. Mimo lokalizacji mieszkanie ciche, ostatnie piętro.  

Kuchnia półotwarta, w pełni umeblowana, wyposażona (pełne AGD, garnki, sztućce itp). SALON I SYPIALNIA UMEBLOWANE: rozkładany narożnik, stół + krzesła, TV'55, w sypialni podwójne łóżko. TRZECI POKÓJ PUSTY, DO DOWOLNEJ ARANŻACJI: gabinet, pokój dziecinny itp.  Łazienka z wanną, wc.  Szafy w zabudowie w przedpokoju i obu pokojach.  DUŻY balkon - 19m2.  OPCJONALNIE miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne -  300pln/m-c.

Z OPŁAT LICZNIKOWYCH DODATKOWO: PRĄD, WODA, OGRZEWANIE i ŚMIECI.  Wolne od zaraz.  Wymagana kaucja - 10000pln (do uzgodnienia).
-----------------------------

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161942
Powierzchnia 69,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 19,00 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 17
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana cegła/konstrukcja żelbetowa
Kaucja zabezp. 10000
Standard
Opłaty wg liczników CO, prąd, śmieci, woda
Ilość pięter w budynku 17
Garaż miejsce garażowe w budynku
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Instalacje dobre
Balkon/taras jest
Ilość balkonów/tarasów 1
Rok budowy 2009
Widok panorama miasta
Gaz brak
Woda miejska
Dojazd ulica asfaltowa
Ogrzewanie co miejskie
Winda tak
Liczba wind 2
Drzwi antywłamaniowe tak
Ilość sypialni 2
Klimatyzacja tak

Warszawa, Wola
mieszkanie na wynajem

MW-153686

Luksusowe STUDIO w nowym apartamentowcu w centrum miasta; Pokój 17m2 z widnym aneksem kuchennym 5,5m2, loggia, łazienka 3,8m2 wyposażona w kabinę, umywalkę, wc, przedpokój 4,0m2. Kompletnie UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE. Nowocześnie zaaranżowane, projektowane przez architekta. ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
125,00 zł
cena 3 750
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mroczna

Warszawa, Wola, Mroczna
mieszkanie na wynajem

MW-161905

Przestronne trzy pokoje w budynku z 2007 roku, z pięknym widokiem z balkonu. * salon połączony z kuchnią (z oknem), * dwie sypialnie, każda po ok. 11 mkw, * duża łazienka z wanną i brodzikiem, z pralką. * Balkon dostępny z salonu i jednej sypialni. W mieszkaniu ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
68,57 zł
cena 4 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mroczna

Warszawa, Mokotów, Służewiec
mieszkanie na wynajem

MW-154874

2 POKOJE/44 MKW z LOGGIĄ, na Służewcu, przy wyścigach konnych: Pokój  14 mkw z aneksem kuchennym,  pokój 18 mkw z łożem i dużą szafą garderobianą, łazienka wyposażona w umywalkę, kabinę prysznicową, wc, i pralkę,  z obu pokoi wyjście na LOGGIĘ  9 mkw ( strona pd-wsch), ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,55 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec

Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka
mieszkanie na wynajem

MW-160574

W CENIE NAJMU TZW. CZYNSZ ADMINISTRACYJNY! STYLOWE MIESZKANIE W KAMIENICY, po remoncie, wysoki standard wykończenia. Świetna lokalizacja w Śródmieściu W ŚCISŁYM CENTRUM, UL. NOWOGRODZKA, Metro Centrum  MIESZKANIE Dwustronne mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajduje ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
85,96 zł
cena 4 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka