nowa oferta
8
ofert
Ewa Wardas

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

e.wardas@akcespolska.com

603786911
22 834 20 90

zostaw wiadomość
68,57 zł/m2 cena: 4 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przestronne trzy pokoje w budynku z 2007 roku, z pięknym widokiem z balkonu.
* salon połączony z kuchnią (z oknem),
* dwie sypialnie, każda po ok. 11 mkw,
* duża łazienka z wanną i brodzikiem, z pralką.
* Balkon dostępny z salonu i jednej sypialni. W mieszkaniu dużo szaf.
Do czynszu najmu dochodzą opłaty administracyjne w kwocie 1300 zł plus opłata za prąd wg wskazań licznika i ewentualna dopłata z tytułu przekroczenia zaliczek na wodę. 
Opcjonalnie miejsce w garażu podziemnym i komórka  w cenie 500 zł/mies.
Blisko metro Ulrychów, autobusy, infrastruktura miejska.
Właściciel zaprasza osoby niepalące i bez zwierząt. Wymagany najem okazjonalny na minimum 12 miesięcy.
------------------

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161905
Powierzchnia 70,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 10,00 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 9
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana cegła/konstrukcja żelbetowa
Kaucja zabezp. 6200
Opłaty wg liczników prąd
Ilość pięter w budynku 9
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 1 300 PLN
Okna PCV nowe
Instalacje nowe
Balkon/taras jest
Rok budowy 2007
Drzwi antywłamaniowe tak
Ilość sypialni 2

Warszawa, Wola
mieszkanie na wynajem

MW-153686

Luksusowe STUDIO w nowym apartamentowcu w centrum miasta; Pokój 17m2 z widnym aneksem kuchennym 5,5m2, loggia, łazienka 3,8m2 wyposażona w kabinę, umywalkę, wc, przedpokój 4,0m2. Kompletnie UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE. Nowocześnie zaaranżowane, projektowane przez architekta. ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
125,00 zł
cena 3 750
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola

Warszawa, Mokotów, Służewiec
mieszkanie na wynajem

MW-154874

2 POKOJE/44 MKW z LOGGIĄ, na Służewcu, przy wyścigach konnych: Pokój  14 mkw z aneksem kuchennym,  pokój 18 mkw z łożem i dużą szafą garderobianą, łazienka wyposażona w umywalkę, kabinę prysznicową, wc, i pralkę,  z obu pokoi wyjście na LOGGIĘ  9 mkw ( strona pd-wsch), ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,55 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec

Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka
mieszkanie na wynajem

MW-160574

W CENIE NAJMU TZW. CZYNSZ ADMINISTRACYJNY! STYLOWE MIESZKANIE W KAMIENICY, po remoncie, wysoki standard wykończenia. Świetna lokalizacja w Śródmieściu W ŚCISŁYM CENTRUM, UL. NOWOGRODZKA, Metro Centrum  MIESZKANIE Dwustronne mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajduje ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
85,96 zł
cena 4 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka

Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
mieszkanie na wynajem

MW-161310

W CENIE NAJMU TZW. CZYNSZ ADMINISTRACYJNY! NAJEM OKAZJONALNY! MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA NA BIURO! Mieszkanie 2-pokojowe, z dużym 15 m2 TARASEM, wykończone w wyższym standardzie. Świetna lokalizacja w Śródmieściu: ul. Słomińskiego tuż przy Stacji metra Dworzec Gdański.  Apartament ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
95,74 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego