oferta na wyłączność
9
ofert
Anita Demus

pośrednik w obrocie nieruchomościami

a.demus@akcespolska.com

506 109 801
22 855 02 20

zostaw wiadomość
60,87 zł/m2 cena: 2 800 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MIESZKANIE: 3 pokoje, z salonu wejście do kuchni i do jednej sypialni. Łazienka z wanną razem z WC.  Z salonu wyjście na oszkloną loggie (ładny widok)  Mieszkanie "skromne" w niskim standardzie (urządzone w latach 70-tych)  ale w bardzo dobrym stanie i  bardzo czyste (Ściany świeżo malowane).
Ciche i słoneczne.  Okna dwóch sypialni i salonu wychodzą na stronę południową , kuchnia na wschód.

Mieszkanie umeblowane we wszystkie podstawowe meble i urządzenia AGD (nie ma zmywarki)

LOKALIZACJA: stacja metra Wierzbno w odległości 3 minut.W pobliżu również przystanek autobusowy i tramwajowy.  Bardzo dobre połączanie z każdą dzielnicą Warszawy. Dojazd do centrum zajmuje 10-15 minut.  Wokoło dużo zieleni. Obok budynku zadbane ogródki działkowe, pełna infrastruktura.

BUDYNEK: lata 60 -te. P generalnym remoncie.  Nowa elewacja, wszystkie piony, klatka schodowa i windy.
Teren  budynku i budynek monitorowany.   

 Do czynszu najmu dochodzi opłata za prąd i gaz według zużycia+ 700 zł zaliczek na  wodę, śmiecie, CO

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161904
Powierzchnia 46,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 2,80 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 8
Rodzaj budynku budownictwo lata 60-90
Technologia budowlana cegła żerańska
Kaucja zabezp. 3500
Standard
Opłaty w czynszu CO, ochrona, śmieci, woda
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 10
Stan lokalu dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon/taras loggia
Ilość balkonów/tarasów 1
Rok budowy 1968
Widok na podwórko
Gaz jest
Woda miejska
Dojazd ulica asfaltowa
Otoczenie tereny zurbanizowane
Ogrzewanie co miejskie
Winda tak
Liczba wind 2
Usytuowanie środkowe
Ilość sypialni 2
Klucze tak

Warszawa, Mokotów, Służewiec
mieszkanie na wynajem

MW-154874

2 POKOJE/44 MKW z LOGGIĄ, na Służewcu, przy wyścigach konnych: Pokój  14 mkw z aneksem kuchennym,  pokój 18 mkw z łożem i dużą szafą garderobianą, łazienka wyposażona w umywalkę, kabinę prysznicową, wc, i pralkę,  z obu pokoi wyjście na LOGGIĘ  9 mkw ( strona pd-wsch), ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,55 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec

Warszawa, Mokotów, Odyńca
mieszkanie na wynajem

MW-161101

Do wynajmu funkcjonalne i kompaktowo zaaranżowane studio z łazienką i aneksem kuchennym położone w  kamienicy z oryginalnymi detalami architektonicznymi przy ulicy Odyńca. Przytulne wnętrze doskonałe dla singla , dla pracującej lub studiującej osoby. Rozkładana kanapa ...

Powierzchnia
15,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
140,00 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Odyńca

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów
mieszkanie na wynajem

MW-161224

STUDIO 34 KW Z BALKONEM, UMEBLOWANE, w apartamentowcu przy Metro Wilanowska. CZYNSZ NAJMU ZAWIERA CZYNSZ ADMINISTRACYJNY WRAZ Z OPŁATĄ ZA WODĘ, OGRZEWANIE A TAKŻE ZA ZUŻYCIE PRĄDU.  kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem; pokój ok.16 mkw z wyjściem ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
88,24 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Cybernetyki
mieszkanie na wynajem

MW-161572

Proponowane do najmu mieszkanie jest w pełni umeblowane z kompletnym AGD: pralka, lodówka, zmywarka, płyta elektryczna. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i p.pokoju oraz balkonu. Lokal jest cichy z wystawą okien Pd - Wsch. Wszystkie ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
71,91 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Cybernetyki