oferta na wyłączność
9
ofert
Anita Demus

pośrednik w obrocie nieruchomościami

a.demus@akcespolska.com

506 109 801
22 855 02 20

zostaw wiadomość
94,34 zł/m2 cena: 2 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MIESZKANIE: pokój z aneksem kuchennym i loggią.

Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał.   

Ciche, okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni wyposażone: sprzęt AGD: zmywarka, pralka, lodówka, płyta indukcyjna 2 palnikowa. Meble: kanapa rozkładana, stół z krzesłami, komody, biurko, TV. Na podłodze drewniana bukowa podłoga. Łazienka z wanną razem z WC. 

Do mieszkania przynależy piwnica około 2,5 m

Parkowanie płatne, można wykupić abonament za 30 zł rocznie. 

LOKALIZACJA: ul. Popiełuszki 7, granica Starego Żoliborza i Sadów Żoliborskich. Do stacji metra Plac Wilsona 9 minut piechotą, bliżej autobusy i tramwaje. W odległości 12 minut piechotą Park Im. Stefana Żeromskiego oraz liczne kawiarenki Starego Żoliborza. 9 minut tramwajem do CH Arkadia.
Bardzo dobre połączenie z każdą dzielnicą Warszawy.

BUDYNEK: rok budowy 1971, 4- piętrowy, zadbany

Do czynszu najmu dochodzi opłata za czynsz administracyjny 550 zł (zaliczki na media) i opłata za prąd. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161784
Powierzchnia 26,50 m²
Powierzchnia użytkowa 26,50 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Ilość pokoi 1
Piętro parter
Rodzaj budynku budownictwo lata 60-90
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3050
Standard
Opłaty w czynszu CO, śmieci, woda
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 4
Piwnica/komórka 2,50 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 550 PLN
Czynsz zimowy 550 PLN
Okna PCV nowe
Instalacje dobre
Balkon/taras loggia
Ilość balkonów/tarasów 1
Rok budowy 1971
Parking strzeżony (odległość w metrach) 60 m
Widok na podwórko
Gaz brak
Woda miejska
Dojazd ulica asfaltowa
Otoczenie tereny zurbanizowane
Ogrzewanie co miejskie
Usytuowanie środkowe
Ilość sypialni 1
Klucze tak
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
mieszkanie na wynajem

MW-145068

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z garażem w Miasteczku Wilanów. W pełni urządzona kuchnia i łazienka łącznie ze sprzętem agd. Duża szafa w sypialni. Mieszkanie nowe, jeszcze przez nikogo nieużywane, ciche, w budynku portiernia. Cena z garażem i 2600zł plus czynsz ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
72,22 zł
cena 2 600

Warszawa, Mokotów, Odyńca
mieszkanie na wynajem

MW-161101

Do wynajmu funkcjonalne i kompaktowo zaaranżowane studio z łazienką i aneksem kuchennym położone w  kamienicy z oryginalnymi detalami architektonicznymi przy ulicy Odyńca. Przytulne wnętrze doskonałe dla singla , dla pracującej lub studiującej osoby. Rozkładana kanapa ...

Powierzchnia
15,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
140,00 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Odyńca

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów
mieszkanie na wynajem

MW-161224

STUDIO 34 KW Z BALKONEM, UMEBLOWANE, w apartamentowcu przy Metro Wilanowska. CZYNSZ NAJMU ZAWIERA CZYNSZ ADMINISTRACYJNY WRAZ Z OPŁATĄ ZA WODĘ, OGRZEWANIE A TAKŻE ZA ZUŻYCIE PRĄDU.  kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem; pokój ok.16 mkw z wyjściem ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
88,24 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na wynajem

MW-161389

Świetna lokalizacja - linia metra. Mieszkanie umeblowane. 2 osobne pokoje ( ok. 16 i 13m2) + kuchnia i łazienka. Umowa wyłącznie w formie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie można oglądać po umówieniu - klucze w biurze. Dodatkowo Najemca płaci opłaty eksploatacyjne ...

Powierzchnia
45,50 m2
Cena za m2
63,74 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej