oferta na wyłączność
9
ofert
Anita Demus

pośrednik w obrocie nieruchomościami

a.demus@akcespolska.com

506 109 801
22 855 02 20

zostaw wiadomość
92,45 zł/m2 cena: 2 450 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

MIESZKANIE: pokój z aneksem kuchennym i loggią.

Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał.   

Ciche, okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni wyposażone: sprzęt AGD: zmywarka, pralka, lodówka, płyta indukcyjna dwu palnikowa. Meble: kanapa rozkładana, stół z krzesłami, komody, biurko, TV. Na podłodze drewniana bukowa podłoga. Łazienka z wanną razem z WC. 

Do mieszkania przynależy piwnica około 2,5 m

Parkowanie płatne, można wykupić abonament za 30 zł rocznie. 

LOKALIZACJA: ul. Popiełuszki 7, granica Starego Żoliborza i Sadów Żoliborskich. Do stacji metra Plac Wilsona 9 minut piechotą, bliżej autobusy i tramwaje. W odległości 12 minut piechotą Park Im. Stefana Żeromskiego oraz liczne kawiarenki Starego Żoliborza. 9 minut tramwajem do CH Arkadia.
Bardzo dobre połączenie z każdą dzielnicą Warszawy.

BUDYNEK: rok budowy 1971, 4- piętrowy, zadbany

Do czynszu najmu dochodzi opłata za czynsz administracyjny 550 zł (zaliczki na media) i opłata za prąd. 

Wymagany najem okazjonalny. Właściciel pokrywa koszty notariusza.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161941
Powierzchnia 26,50 m²
Powierzchnia użytkowa 26,50 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 4,00 m²
Ilość pokoi 1
Piętro parter
Rodzaj budynku budownictwo lata 60-90
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu woda, śmieci, CO
Opłaty wg liczników woda, prąd, CO
Ilość pięter w budynku 4
Piwnica/komórka 2,50 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 550 PLN
Czynsz zimowy 550 PLN
Okna PCV nowe
Instalacje dobre
Balkon/taras loggia
Ilość balkonów/tarasów 1
Rok budowy 1971
Parking strzeżony (odległość w metrach) 60 m
Widok na podwórko
Gaz brak
Woda miejska
Dojazd ulica asfaltowa
Otoczenie tereny zurbanizowane
Ogrzewanie co miejskie
Usytuowanie środkowe
Ilość sypialni 1
Klucze tak

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów
mieszkanie na wynajem

MW-161224

STUDIO 34 KW Z BALKONEM, UMEBLOWANE, w apartamentowcu przy Metro Wilanowska. CZYNSZ NAJMU ZAWIERA CZYNSZ ADMINISTRACYJNY WRAZ Z OPŁATĄ ZA WODĘ, OGRZEWANIE A TAKŻE ZA ZUŻYCIE PRĄDU.  kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem; pokój ok.16 mkw z wyjściem ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
88,24 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na wynajem

MW-161389

Świetna lokalizacja - linia metra. Mieszkanie umeblowane. 2 osobne pokoje ( ok. 16 i 13m2) + kuchnia i łazienka. Umowa wyłącznie w formie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie można oglądać po umówieniu - klucze w biurze. Dodatkowo Najemca płaci opłaty eksploatacyjne ...

Powierzchnia
45,50 m2
Cena za m2
63,74 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa, Wola, Odolany
mieszkanie na wynajem

MW-161686

STUDIO 19 MKW z LOGGIĄ i GARAŻEM.  CENA WYNAJMU ZAWIERA OPŁATĘ ADMINISTRACYJNĄ.  Nowoczesne studio w wysokościowcu w centrum miasta; kompletnie umeblowane i wyposażone.  Doskonała komunikacja 5 minut do stacji PKP Wola / Kasprzaka. Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
19,00 m2
Piętro
9
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
150,00 zł
cena 2 850
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Odolany

Warszawa, Bielany, Lindego
mieszkanie na wynajem

MW-161840

Dwa niezależne pokoje w pobliżu stacji metra Wawrzyszew. Po remoncie. * W pokojach miejsca do spania, w każdym duża szafa. * Oddzielna kuchnia. * Łazienka razem z wc, wanna, pralka. Schowek na rowery. Dostępna piwnica dla najemcy. Mieszkanie umeblowane. Klatka ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
70,27 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lindego