9
ofert
Katarzyna Kozłowska

pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja 3165)

Licencja: 3165

k.kozlowska@akcespolska.com

602 254 261

zostaw wiadomość
13 870,43 zł/m2 cena: 835 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 9. piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku na warszawskim Bródnie, przy ul. Krasiczyńskiej.Mieszkanie znajduje się w dobrym stanie technicznym i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego życia zarówno rodzinie, jak i parze czy inwestorowi szukającemu nieruchomości pod wynajem.
Mieszkanie jest słoneczne i zostało odmalowane i odświeżone po ostatnim Najemcy . Do mieszkania przynależy zamykany korytarz . W przedpokoju bardzo pojemna i duża zabudowana szafa. Dwie odrębne sypialnie i duża łazienka z oknem . Jest oddzielna toaleta. 
Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości około 3 metrów.  Klatka schodowa ma wygodny podjazd dla osób poruszających się na wózkach. W mieszkaniu zostały wymienione piony. Wysokość czynszu miesięcznego 1160 złotych wraz z funduszem remontowym . 
Dużym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja. Zaledwie około 250 metrów dzieli budynek od stacji metra Kondratowicza, co gwarantuje szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy oraz innych dzielnic miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Bródnowskiego zapewnia dostęp do terenów zielonych, ścieżek spacerowych i miejsc do rekreacji. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura miejska : szkoły i przedszkola,liczne sklepy i punkty usługowe,centra handlowe,przychodnie oraz Szpital Bródnowski, place zabaw i tereny rekreacyjne.To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie bliskość zieleni i pełnej infrastruktury. Czysta sytuacja prawna . Cena do rozsądnej negocjacji .

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania. Prezentacje mieszkania  są możliwe również w soboty i niedziele.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MS-161908
Powierzchnia 60,20 m²
Powierzchnia użytkowa 60,20 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 9
Rodzaj budynku budownictwo lata 60-90
Technologia budowlana rama H
Standard
Ilość pięter w budynku 10
Piwnica/komórka 2,50 m²
Stan lokalu po odświeżeniu
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 1 160 PLN
Okna PCV
Balkon/taras jest
Rok budowy 1975
Winda tak
Liczba wind 2
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Ilość sypialni 2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Mokotów, Puławska
mieszkanie na sprzedaż

MS-159746

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - pierwotnie były 3 pokoje, obecnie są są 2. Klepka na podłodze. Mieszkanie do remontu.

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 065,22 zł
cena 739 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Puławska
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Skorochód-Majewskiego Walentego

Warszawa, Ochota, Skorochód-Majewskiego Walentego
mieszkanie na sprzedaż

MS-161286

Do  sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie  znajdujące się w dzielnicy Ochota dobrze skomunikowane z resztą miasta - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe. Spacerem na Warszawski Uniwersytet Medyczny i do hali Banacha .Mieszkanie  znajduje się w zadbanym i wyremontowanym ...

Powierzchnia
36,32 m2
Cena za m2
17 345,81 zł
cena 630 000

Warszawa, Ochota, Filtry, al. Niepodległości
mieszkanie na sprzedaż

MS-161327

2 POKOJE/ 53 mkw z LOGGIĄ. dwustronne, rozkładowe mieszkanie w budynku z windą. Pięknie doświetlone. 2 niezależne pokoje: 16,27 mkw (strona wschodnia)z widokiem na ulicę i 15.9 mkw z wyjściem na loggię 3 mkw (strona zachodnia) z widokiem na rozległe podwórze i imponujący ...

Powierzchnia
52,69 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 511,67 zł
cena 870 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Filtry, al. Niepodległości
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Stokłosy

Warszawa, Ursynów, Stokłosy
mieszkanie na sprzedaż

MS-161465

Świetna lokalizacja - blisko Metra. Rozkładowe mieszkanie - 3 pokoje / balkon / dużo szaf. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne rozkładowe mieszkanie po remoncie (ok. 3,5 roku temu), położone w ocieplonym budynku. Mieszkanie wyróżnia się świetnym układem i ...

Powierzchnia
63,20 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 031,65 zł
cena 950 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Stokłosy