nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Praga-Północ, Praga, Jagielońska

Warszawa, Praga-Północ, Praga, Jagielońska
mieszkanie na wynajem

MW-161935

Do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2.  Mieszkanie zostało urządzone w wysokim standardzie  z dużą dbałością o detale i funkcjonalność. Idealne dla singla, pary i osób pracujących.  Słoneczny pokój dzienny z aneksem kuchennym i  z wyjściem na przestronny ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
92,50 zł
cena 3 700
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Targówek, Stare Bródno, Krasiczyńska

Warszawa, Targówek, Stare Bródno, Krasiczyńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-161908

Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 9. piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku na warszawskim Bródnie, przy ul. Krasiczyńskiej.Mieszkanie znajduje się w dobrym stanie technicznym i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ...

Powierzchnia
60,20 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 870,43 zł
cena 835 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Kierbedzia

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Kierbedzia
mieszkanie na wynajem

MW-161852

Do wynajęcia  nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 6 piętrze w prestiżowym apartamentowcu oddanym do użytkowania w 2025 roku na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie ,z dbałością o funkcjonalność i komfort ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
109,26 zł
cena 5 900
nowa oferta

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Kierbedzia
mieszkanie na wynajem

MW-161851

Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m², położone na 6 piętrze w prestiżowym apartamentowcu oddanym do użytkowania w 2025 roku na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
125,71 zł
cena 4 400

Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska, Ołówkowa
dom na sprzedaż

DS-161622

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony w jednej z najbardziej poszukiwanych części warszawskiej Białołęki Dworskiej. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, komfortu oraz świetnej komunikacji z centrum miasta, przy jednoczesnej ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
850 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
12 633,33 zł
cena 3 790 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska, Ołówkowa

Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na wynajem

MW-161560

Do wynajmu bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie położone na ulicy Krochmalnej w kompleksie Browary Warszawskie w jednej  z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy .  Mieszkanie jest całkowicie umeblowane z myślą o funkcjonalności ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
126,67 zł
cena 7 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Krochmalna
8
ofert
Katarzyna Kozłowska

pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja 3165)

Licencja: 3165

k.kozlowska@akcespolska.com

602 254 261