oferta na wyłączność
14
ofert
Robert Dmitruk

pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja 1277)

Licencja: 1277

r.dmitruk@akcespolska.com

602 230 205
22 855 02 20

zostaw wiadomość
15 375,00 zł/m2 cena: 1 599 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przestronne, funkcjonalne, słoneczne 4-pok. mieszkanie z oknami na trzy strony świata. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń z wydzieloną częścią dzienną i prywatną.
Tylko 1 lokal na piętrze, 4 lokale w klatce.

Układ mieszkania:
Salon  25m z wyjście na loggie.
Sypialnia 15,4m
Sypialnia 14m
Sypialnia 12m
Kuchnia 9m (częściowo połączona z salonem)
Łazienka 7m (wanna i prysznic)
WC  2m
Garderoba 4,5m
Hall 15,4m
Loggia 7m
Komórka 4m
Wygodny garaż na 1 sam.

Kameralne ogrodzone osiedle 4 bloków z ochroną.
W okolicy pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, przedszkola i żłobek - idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Wokół dużo zieleni, na osiedlu dostępne dodatkowe miejsca postojowe.
Wewnętrzne patio w środku osiedla zagospodarowane z małym placem zabaw dla dzieci.
Dobra komunikacja z centrum W-wy, 15 min do Metra Słodowiec.
Cena 1.599 000 PLN + 38.000 PLN za garaż.
(możliwość rozliczenia mieszkaniu 2-pok na Bielanach, Bemowie lub w okolicach).

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MS-161934
Powierzchnia 104,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 7,00 m²
Ilość pokoi 4
Piętro 2
Rodzaj budynku nowe budownictwo (po 2000 r.)
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda, CO
Ilość pięter w budynku 4
Garaż miejsce parkingowe pod budynkiem
Cena garażu 38 000 PLN
Piwnica/komórka 4,00 m²
Stan lokalu dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 1 760 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon/taras jest
Rok budowy 2000
Drzwi antywłamaniowe tak
Ilość sypialni 3
vir_oferta_iloscmiejscparking_pod 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Mokotów, Marina Mokotów, Rajska
mieszkanie na sprzedaż

MS-156560

Wyjątkowe, słoneczne, przestronne mieszkanie z garażem położone w osiedlu Marina Mokotów.  Mieszkanie po kompleksowym remoncie, urządzone w dobrym guście. Jasna kuchnia otwarta na pokój dzienny. Duża sypialnia z obszerną szafą. Wygodna, estetyczna łazienka z wanną. Wyjątkowy ...

Powierzchnia
57,30 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
22 687,61 zł
cena 1 300 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Marina Mokotów, Rajska

Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska
mieszkanie na sprzedaż

MS-159390

Kamienica z 1953 roku 1. metraż: 70 m2 - pomiar geodezyjny  2. trzy pokoje (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, mniejszy pokój + duża łazienka, przedpokój i garderoba) 3. wysokie II piętro (w zwykłym bloku taka wysokość to IV piętro) 4. pełna własność ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28 557,14 zł
cena 1 999 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska

Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik
mieszkanie na sprzedaż

MS-159443

Tylko w biurze. 3 pokoje, dwie łazienki, kuchnia Mieszkanie odmalowane. Łazienka wymaga zamontowania kabiny lub wanny. Druga łazienka do aranżacji (łazienka lub garderoba). Okna na dwie strony osiedla. Ogródek do aranżacji ok. 25m2 Cena do negocjacji!

Powierzchnia
70,60 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
28 045,33 zł
cena 1 980 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na sprzedaż

MS-161292

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską, Metro Ursynów UWAGA - oferta dostępna koniec roku 2025 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Ursynowa zaledwie 250 ...

Powierzchnia
88,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
20 340,91 zł
cena 1 790 000