8
ofert
Nina Kuczyńska

pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja 3529)

Licencja: 3529

n.kuczynska@akcespolska.com

602 411 744

zostaw wiadomość
22 687,61 zł/m2 cena: 1 300 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wyjątkowe, słoneczne, przestronne mieszkanie z garażem położone w osiedlu Marina Mokotów. 

Mieszkanie po kompleksowym remoncie, urządzone w dobrym guście.
Jasna kuchnia otwarta na pokój dzienny. Duża sypialnia z obszerną szafą. Wygodna, estetyczna łazienka z wanną.

Wyjątkowy jest bardzo duży, ukwiecony taras; rośliny rosną znakomicie ze względu na system automatycznego podlewania.

Lokal w całości wyposażony. Meble i dodatki dobrane ze smakiem. Wszystkie sprzęty są krótko użytkowane.
Osiedla nie trzeba chyba reklamować; cieszy się bardzo dobrą opinią. Jest tu bezpiecznie (całodobowa ochrona), zielono, są restauracje, place zabaw, sklepy, punkty usługowe.
Dodatkowo płatne (50000 zł) miejsce w garażu wielostanowiskowym.

Dysponujemy kluczami do lokalu, zapraszamy na prezentację.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MS-156560
Powierzchnia 57,30 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 15,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu śmieci, ochrona, CO
Opłaty wg liczników woda, prąd, internet
Ilość pięter w budynku 3
Garaż garaż wielostanowiskowy
Cena garażu 50 000 PLN
Stan lokalu bardzo dobry
Okna PCV nowe
Instalacje nowe
Balkon/taras jest
Ilość balkonów/tarasów 1
Liczba tarasów 1
Rok budowy 2006
Winda tak
Liczba wind 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-161580

 3 POKOJE/ 56,11 mkw z BALKONEM, na Starym Górnym Mokotowie: pierwotnie mieszkanie 2-pokojowe: pokój 19,94 mkw (obecnie podzielony lekką ścianką na  pokój 9,8 mkw przechodni do gabinetu 10 mkw)  i 13,36 mkw z wyjściem na balkon 1,78 mkw(strona zach), osobnej, widnej ...

Powierzchnia
55,40 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 967,51 zł
cena 940 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stegny, Sardyńska

Warszawa, Mokotów, Stegny, Sardyńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-161841

Ładne rozkładowe mieszkanie z trzema pokojami. Pokoje: 19,9m2, 15,8m2,9m2, kuchnia 5,4m2, łazienka 3m2, wc, przedpokój 9,7m2. Pierwotnie były 4 pokoje. Przy pokoju dziennym loggia 9m2 z przeszkleniami. Duża i mała  sypialnia od ulicy. Kuchnia widna. WC. Łazienka ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 628,93 zł
cena 994 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Stokłosy

Warszawa, Ursynów, Stokłosy
mieszkanie na sprzedaż

MS-161465

Świetna lokalizacja - blisko Metra. Rozkładowe mieszkanie - 3 pokoje / balkon / dużo szaf. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne rozkładowe mieszkanie po remoncie (ok. 3,5 roku temu), położone w ocieplonym budynku. Mieszkanie wyróżnia się świetnym układem i ...

Powierzchnia
63,20 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 031,65 zł
cena 950 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Stokłosy
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Nowogrodzka

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Nowogrodzka
mieszkanie na sprzedaż

MS-161770

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m², położone w kamienicy z 1962 roku, w samym Centrum Warszawy, tuż przy stacji Metro Centrum, z dostępem do pełnej infrastruktury ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 800,00 zł
cena 990 000