nowa oferta
4
ofert
Elżbieta Filipiak

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

e.filipiak@akcespolska.com

502 778 695
22 834 20 90

zostaw wiadomość
98,59 zł/m2 cena: 7 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

STARE MIASTO spacerem ok. 10 minut

NOWE MIASTO
w pobliżu STAREGO MIASTA, KLASZTORU BONIFRATÓW

2 BALKONY

KLIMATYCZNE REWLACYJNA LOKALIZACJA

DWUSTRONNE płn/poł

PRZEDPOKÓJ z szafą , z wejściem do wc
TRZY pokoje 
SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM z wyjściem na BALKON i przejściem do drugiego salonu
DRUGI SALON z wyjściem na drugi BALKON, KOMINEK, na ścianie kamień wapienny
PRZEDPOKÓJ z dużą łazienką ( kabina prysznicowa, wc, pralka), szafa wnękowa ,  wejściem do
SYPIALNI z dwoma oknami ( szafa wnękowa)

UL Sapieżyńska znajduje się  w samym Centrum Warszawy.
Pałac Kultury i Nauki znajduje się zaledwie 2.7 km
a Rynek Starego Miasta znajduje się zaledwie 9 minut spacerem od budynku

DODATKOWE OPŁATY:

kaucja jednomiesięczna, opłaty za energię elektryczną, ponadnormatywne zużycie mediów

Czynsz administracyjny w cenie

WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY

Do wynajmu od zaraz

------------------------------

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161923
Powierzchnia 71,00 m²
Ilość pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku budownictwo lata 60-90
Technologia budowlana cegła/konstrukcja żelbetowa
Standard
Ilość pięter w budynku 3
Piwnica/komórka 8,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna drewniane
Balkon/taras jest
Ilość balkonów/tarasów 2
Rok budowy 1959

mieszkanie na wynajem

MW-155462

3 POKOJE/ 68 MKW PRZY METRO POLITECHNIKA Nowocześnie zaaranżowane,  po kapitalnym remoncie. Rozkładowe, 2-stronne: pokoje 16 mkw (strona pd, z widokiem na ulicę), 12 mkw, 8 mkw (strona pn, z widokiem na ciche podwórze i panoramę miasta), otwarta, widna kuchnia ...

Powierzchnia
68,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
102,94 zł
cena 7 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka
mieszkanie na wynajem

MW-160574

W CENIE NAJMU TZW. CZYNSZ ADMINISTRACYJNY! STYLOWE MIESZKANIE W KAMIENICY, po remoncie, wysoki standard wykończenia. Świetna lokalizacja w Śródmieściu W ŚCISŁYM CENTRUM, UL. NOWOGRODZKA, Metro Centrum  MIESZKANIE Dwustronne mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajduje ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
85,96 zł
cena 4 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka

Warszawa, Śródmieście, Muranów
mieszkanie na wynajem

MW-161751

3 POKOJE/ 80 MKW Z BALKONEM I GARAŻEM NA MURANOWIE. Rozkładowe położone na 1 piętrze apartamentowca; salon 24 m2 jest połączony barkiem z widnym aneksem kuchennym 9,5 m2. Z części dziennej jest wyjście na balkon 5 m2 z widokiem na ulicę od strony południowej. Kuchnia ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
62,50 zł
cena 5 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Muranów

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Narbutta
mieszkanie na wynajem

MW-160825

MIESZKANIE: Apartament 93 m w luksusowym kondominium w doskonałej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Umeblowany i w pełni wyposażony. Dwa pokoje. Sypialnia 13m2, salon 60m2. Dwie łazienki z WC, spiżarnia, garderoba. Dostosowany dla osób niepełnosprawnych. W cenie dwa ...

Powierzchnia
93,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
75,27 zł
cena 7 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów, Narbutta