oferta na wyłączność
16
ofert
Joanna Siekierska

pośrednik w obrocie nieruchomościami

j.siekierska@akcespolska.com

790 268 713
22 844 22 02

zostaw wiadomość
103,05 zł/m2 cena: 5 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Komfortów  mieszkanie 48,52 m2, Śródmieście Południowe, ul. Sempołowskiej 3. Kamienica z 1953 roku z cegły. Dwa osobne pokoje: sypialnia i salon, osobna kuchnia z oknem, łazienka z prysznicem. Wysokość mieszkania 2,9 m.

Mieszkanie w pełni umeblowane, dużo szaf, w salonie klimatyzacja; sekretarzyk jako miejsce pracy. Kuchnia z piekarnikiem i mikrofalówką, duża lodówka z zamrażarką, stolik na 2 osoby. Nie ma gazu.

Balkony obu pokoi, tzw. francuskie, wychodzą na ulicę Sempołowskiej, okno z kuchni wychodzi na zamknięty dziedziniec wewnętrzny.

link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=5AeREEgWiDA

Czynsz 5000 zł plus opłaty administracyjne 1.050 zł (w tym jest zawarta opłata za co, śmieci, woda zimna 5,5 m3 oraz 2,5 m3 ciepłej wody). Dodatkowo płatny prąd wg zużycia. Najemca podpisuje umowę na internet i telewizję na swoje nazwisko, okablowanie jest.

Do użytku może być mała piwnica.

Możliwość parkowania na podwórku - jeśli są wolne miejsca. Teren ogrodzony, wjazd na pilota.

Mieszkanie przy zamkniętych oknach bardzo ciche, przy uchylonych oknach słychać szum Trasy Łazienkowskiej.

Doskonała komunikacja, do stacji metra Politechnika około 350 m, dużo tramwajów, autobusów.

Akces Nieruchomości, mieszkanie, najem

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161929
Powierzchnia 48,52 m²
Powierzchnia użytkowa 48,52 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 0,50 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku socrealizm (lata 45-60)
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 5000
Standard
Opłaty w czynszu CO, śmieci, woda
Ilość pięter w budynku 5
Piwnica/komórka 2,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV nowe
Balkon/taras jest
Ilość balkonów/tarasów 1
Rok budowy 1953
Gaz brak
Woda miejska
Dojazd ulica asfaltowa
Otoczenie tereny zurbanizowane
Ogrzewanie co miejskie
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie środkowe
Drzwi antywłamaniowe tak
Ilość sypialni 1
Klucze tak
Klimatyzacja tak

Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka
mieszkanie na wynajem

MW-160574

W CENIE NAJMU TZW. CZYNSZ ADMINISTRACYJNY! STYLOWE MIESZKANIE W KAMIENICY, po remoncie, wysoki standard wykończenia. Świetna lokalizacja w Śródmieściu W ŚCISŁYM CENTRUM, UL. NOWOGRODZKA, Metro Centrum  MIESZKANIE Dwustronne mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajduje ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
85,96 zł
cena 4 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka

Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
mieszkanie na wynajem

MW-161310

W CENIE NAJMU TZW. CZYNSZ ADMINISTRACYJNY! NAJEM OKAZJONALNY! MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA NA BIURO! Mieszkanie 2-pokojowe, z dużym 15 m2 TARASEM, wykończone w wyższym standardzie. Świetna lokalizacja w Śródmieściu: ul. Słomińskiego tuż przy Stacji metra Dworzec Gdański.  Apartament ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
95,74 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego

Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Piwna
mieszkanie na wynajem

MW-161558

2 POKOJE/49 MKW NA STARÓWCE, umeblowane i wyposażone. 2 osobne pokoje: 14,8 i 13,2 mkw, osobno widna kuchnia 7,5 mkw z jadalnią. Łazienka 3,4 mkw wyposażona w wannę, umywalkę, sedes. Przedpokój z oknem. Niezwykle klimatyczne mieszkanie; ciche, urokliwe.  Położone ...

Powierzchnia
49,09 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,33 zł
cena 3 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Piwna

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Tamka
mieszkanie na wynajem

MW-161738

Wyjątkowe duże 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy – ul. Tamka 45 | Centrum/Powiśle Do wynajęcia eleganckie, świeżo po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w zabytkowej, przedwojennej kamienicy w centrum na granicy Powiśla. Budynek: Kamienica ...

Powierzchnia
54,65 m2
Cena za m2
69,53 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Tamka