Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w inwestycji Zielony Żoliborz, w apartamentowcu, przy ulicy Rydygiera, blisko Pl. Grunwaldzkiego.
NAJEM OKAZJONALNY!
Dodatkowo płatny tzw. czynsz administracyjny w kwocie 850 PLN (w tym zaliczki za media; wodę i ogrzewanie)
Całościowy miesięczny koszt najmu: 4550 zł (3700 PLN + 850 zł tzw. czynsz administracyjny).
Lokal o powierzchni 55 m2 znajduje się na IV piętrze 6-kondygnacyjnego budynku na strzeżonym osiedlu; monitoring, wideodomofony, instalacja antynapadowa oraz elektroniczna kontrola dostępu.
Budynek z przestronnymi, eleganckimi klatkami schodowymi, tylko po 4 mieszkania na kondygnacji.
Na to mieszkanie w wyższym standardzie składa się:
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia
- łazienka
- przedpokój
- loggia; duża (ok.7 m2).
Kuchnia urządzona i wyposażona w sprzęt AGD, łazienka z wanną.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym (bezpośredni dostęp windą) dodatkowo płatne 300 zł.
Dodatkowo płatne media wg. licznika; prąd, woda i CO.
Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja; szybki dojazd do Centrum. Blisko do CH Arkadia.
Stacja metra Dworzec Gdański ok.1,5 km. Liczne linie tramwajowe i autobusowe.
W najbliższym sąsiedztwie pełna infrastruktura wielkomiejska: sklepy ( Carrefour, Społem , Biedronka, Małpka, Fresh Market, delikatesy Sarmata i w niedalekiej odległości Centrum Handlowe Arkadia ), restauracje, winiarnie, sushi, pralnia, poczta, apteka, stacja rowerowa Veturilo.
Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z garażem w Miasteczku Wilanów. W pełni urządzona kuchnia i łazienka łącznie ze sprzętem agd. Duża szafa w sypialni. Mieszkanie nowe, jeszcze przez nikogo nieużywane, ciche, w budynku portiernia. Cena z garażem i 2600zł plus czynsz ...
Luksusowe STUDIO w nowym apartamentowcu w centrum miasta; Pokój 17m2 z widnym aneksem kuchennym 5,5m2, loggia, łazienka 3,8m2 wyposażona w kabinę, umywalkę, wc, przedpokój 4,0m2. Kompletnie UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE. Nowocześnie zaaranżowane, projektowane przez architekta. ...