nowa oferta
7
ofert
Iwona Fraj

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

i.fraj@akcespolska.com

504266951
22 834 20 90

zostaw wiadomość
71,74 zł/m2 cena: 3 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY - 800pln/m-c.

INTERNET W CENIE NAJMU.

WOLNE OD 01.06.2026r (można oglądać).

MIESZKANIE 2 LATA PO KAPITALNYM REMONCIE.

5 MIN DO METRA POLITECHNIKA.

ATRAKCYJNE, ROZKŁADOWE (ODDZIELNA KUCHNIA), DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY PLACU ZBAWICIELA.  
Lokal po remoncie (nowa kuchnia i łazienka, podłogi, stolarka drzwiowa itp). Umeblowanie i wyposażenie kilkuletnie.  Rewelacyjna lokalizacja, wszędzie blisko. Mimo lokalizacji mieszkanie ciche, okna na podwórko. Świetna komunikacja we wszystkich kierunkach: autobusy, tramwaje, 5 min do metra Politechnika. Pełna infrastruktura w najbliższej okolicy. Mieszkanie rozkładowe, wejście do każdego pomieszczenia z przedpokoju.

Duża, widna, oddzielna kuchnia, umeblowana, wyposażona. Pokoje umeblowane (mniej więcej równej wielkości). Łazienka z prysznicem. Dwie szafy.

Z OPŁAT LICZNIKOWYCH DODATKOWO TYLKO PRĄD I GAZ ORAZ EWENTUALNIE PONADNORMATYWNE ZUŻYCIE WODY I OGRZEWANIA.   Wolne od 01.06.2026r.  Wymagana kaucja - 4100pln.
-------------------------------------

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161933
Powierzchnia 46,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku socrealizm (lata 45-60)
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 4000
Standard
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Ilość pięter w budynku 5
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 800 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon/taras brak
Rok budowy 1956
Drzwi antywłamaniowe tak
Ilość sypialni 1

Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Piwna
mieszkanie na wynajem

MW-161558

2 POKOJE/49 MKW NA STARÓWCE, umeblowane i wyposażone. 2 osobne pokoje: 14,8 i 13,2 mkw, osobno widna kuchnia 7,5 mkw z jadalnią. Łazienka 3,4 mkw wyposażona w wannę, umywalkę, sedes. Przedpokój z oknem. Niezwykle klimatyczne mieszkanie; ciche, urokliwe.  Położone ...

Powierzchnia
49,09 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,33 zł
cena 3 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Piwna

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Tamka
mieszkanie na wynajem

MW-161738

Wyjątkowe duże 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy – ul. Tamka 45 | Centrum/Powiśle Do wynajęcia eleganckie, świeżo po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w zabytkowej, przedwojennej kamienicy w centrum na granicy Powiśla. Budynek: Kamienica ...

Powierzchnia
54,65 m2
Cena za m2
69,53 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Tamka
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Fabryczna

Warszawa, Śródmieście, Fabryczna
mieszkanie na wynajem

MW-161868

WSZYSTKO W CENIE  Doskonałe dla singla  SALON z wejściem do SYPIALNI ( łóżko 120 cm )z wyjściem NA LOGGIĘ ( jest oświetlenie) KUCHNIA w aneksie oddzielona barkiem ( kuchnia gazowa, piekarnik ; lodówka ) ŁAZIENKA z kabiną prysznicową i wc ( pralka) UMEBLOWANE KLIMATYZACJA DODATKOWE ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
90,00 zł
cena 3 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Fabryczna
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Złota

Warszawa, Śródmieście, Złota
mieszkanie na wynajem

MW-161873

2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta przy Pasażu Wiecha, na tyłach Galerii Handlowej Domy Centrum Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na 2 piętrze, w budynku z windą Plan mieszkania pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, kuchenka ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
106,67 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Złota