nowa oferta
3
ofert
Beata Marczyńska

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

b.marczynska@akcespolska.com

+48 797 59 70 73
22 834 20 90

zostaw wiadomość
75,00 zł/m2 cena: 3 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

OPŁATY ADMINISTRACYJNE W CENIE!! DODATKOWO PŁATNE TYLKO MEDIA- PRĄD, WODA I CENTRALNE OGRZEWANIE

FUNKCJONALNE DWA ODDZIELNE POKOJE 
 na pograniczu  Śródmieścia i  Ochoty, przy FILTRACH  , pomiędzy   ul. Raszyńską, a ul. Grójecką, blisko Pl. Zawiszy i Pl. Narutowicza
 

MIEJSCE POSTOJOWE NA ZAMKNIĘTYM TERENIE PRZY BUDYNKU ( przypisane do mieszkania)

Mieszkanie składa się z:
  *  dwóch  niezależnych pokoi, jeden z nich z  KLIMATYZACJĄ
  *  oddzielnej kuchni  z OKNEM
  *  łazienki z wanną
  *  przedpokoju przestronnego, z pojemną  szafą
Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD 

Wymagana kaucja 3500 zł.
 
 Umowa na zasadach NAJMU OKAZJONALNEGO.

  Lokalizacja  pozwalająca w pełni korzystać z uroków i atrakcji oferowanych przez ścisłe CENTRUM miasta - w linii prostej ok 1,7 km.  W najbliższej okolicy jest również dużo sklepów, restauracji i kawiarenek.

Znakomity punkt komunikacyjny. Transport ZTM, - liczne tramwaje i autobusy. W bliskiej okolicy stacja KM i WKD Warszawa Ochota.

Zlokalizowane 2min spacerem do placu Zawiszy/hotelu Radisson Blu Sobieski/dworca PKP - WKD Ochota, 5min do placu Narutowicza, 5min do pomnika Lotnika, 3 przystanki od Dworca Centralnego/hotelu Marriott/CH Złote Tarasy.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161924
Powierzchnia 44,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku budynek mieszkalny
Kaucja zabezp. 3500
Opłaty w czynszu śmieci
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Ilość pięter w budynku 8
Stan lokalu bardzo dobry
Instalacje dobre
Rok budowy 1969
Gaz brak
Woda miejska
Dojazd ulica asfaltowa
Otoczenie tereny zurbanizowane
Ogrzewanie co miejskie
Winda tak
vir_oferta_iloscmiejscparking 1
Klimatyzacja tak
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Pługa

Warszawa, Ochota, Pługa
mieszkanie na wynajem

MW-161702

MIESZKANIE:  Piękne klimatyczne i przestronne! Wysokie sufity (3,20) Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie. Strony świata zachód i wschód. Łazienka z wanną  i oddzielnie WC. Wyposażone we wszystkie podstawowe meble i sprzęty AGD (pralka, zmywarka 60 tka, piekarnik), ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
61,94 zł
cena 4 150
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Pługa
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie

Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie
mieszkanie na wynajem

MW-161744

BUDYNEK BIUROWO-MIESZKALNY. DO WYNAJĘCIA lokal mieszkalny WYŁĄCZNIE na BIURO !!! OFFER ONLY FOR OFFICE USE !!! Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki, toalety, holu i balkonu. Nie ma klimatyzacji. Lokal w ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
43,42 zł
cena 3 300
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
mieszkanie na wynajem

MW-145068

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z garażem w Miasteczku Wilanów. W pełni urządzona kuchnia i łazienka łącznie ze sprzętem agd. Duża szafa w sypialni. Mieszkanie nowe, jeszcze przez nikogo nieużywane, ciche, w budynku portiernia. Cena z garażem i 2600zł plus czynsz ...

Powierzchnia
36,00 m2
Cena za m2
72,22 zł
cena 2 600

Warszawa, Wola
mieszkanie na wynajem

MW-153686

Luksusowe STUDIO w nowym apartamentowcu w centrum miasta; Pokój 17m2 z widnym aneksem kuchennym 5,5m2, loggia, łazienka 3,8m2 wyposażona w kabinę, umywalkę, wc, przedpokój 4,0m2. Kompletnie UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE. Nowocześnie zaaranżowane, projektowane przez architekta. ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
125,00 zł
cena 3 750