oferta na wyłączność
9
ofert
Nina Kuczyńska

pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja 3529)

Licencja: 3529

n.kuczynska@akcespolska.com

602 411 744

zostaw wiadomość
82,50 zł/m2 cena: 3 300 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nowe mieszkanie w apartamentowcu w inwestycji Bulwary Praskie, zrealizowanej przez dewelopera Mennica. Estetycznie zaaranżowane części wspólne.

Lokal wykończony z dbałością o szczegóły, odpowiedni dla pary. Składa się z:

  • pokoju dziennego z kuchnią otwartą na salon,

  • sypialni z szafą,

  • holu,

  • dużej łazienki.

Wnętrza jasne i dobrze doświetlone. Do mieszkania przynależy duży balkon. Lokal w pełni wyposażony.

Do dyspozycji najemcy miejsce postojowe w garażu podziemnym (garaż wielostanowiskowy pod płytą budynku).

Dodatkowo płatny czynsz administracyjny ok. 600 zł.

Dobra komunikacja z Centrum.
W pobliżu Uczelnia Koźmińskiego.

Zapraszamy na prezentację. Posiadamy klucze.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161510
Powierzchnia 40,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 6,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 5
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana gazobeton/konstrukcja żelbetowa
Kaucja zabezp. 7800
Standard
Opłaty w czynszu CO, śmieci
Opłaty wg liczników prąd, woda
Ilość pięter w budynku 6
Garaż miejsce garażowe w budynku
Stan lokalu idealny
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Okna PCV nowe
Instalacje nowe
Balkon/taras jest
Ilość balkonów/tarasów 1
Rok budowy 2023
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie środkowe
Drzwi antywłamaniowe tak
Klucze tak
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Praga-Północ, Praga, Jagielońska

Warszawa, Praga-Północ, Praga, Jagielońska
mieszkanie na wynajem

MW-161935

Do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2.  Mieszkanie zostało urządzone w wysokim standardzie  z dużą dbałością o detale i funkcjonalność. Idealne dla singla, pary i osób pracujących.  Słoneczny pokój dzienny z aneksem kuchennym i  z wyjściem na przestronny ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
92,50 zł
cena 3 700

Warszawa, Wola
mieszkanie na wynajem

MW-153686

Luksusowe STUDIO w nowym apartamentowcu w centrum miasta; Pokój 17m2 z widnym aneksem kuchennym 5,5m2, loggia, łazienka 3,8m2 wyposażona w kabinę, umywalkę, wc, przedpokój 4,0m2. Kompletnie UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE. Nowocześnie zaaranżowane, projektowane przez architekta. ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
125,00 zł
cena 3 750
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola

Warszawa, Mokotów, Służewiec
mieszkanie na wynajem

MW-154874

2 POKOJE/44 MKW z LOGGIĄ, na Służewcu, przy wyścigach konnych: Pokój  14 mkw z aneksem kuchennym,  pokój 18 mkw z łożem i dużą szafą garderobianą, łazienka wyposażona w umywalkę, kabinę prysznicową, wc, i pralkę,  z obu pokoi wyjście na LOGGIĘ  9 mkw ( strona pd-wsch), ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,55 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów
mieszkanie na wynajem

MW-161224

STUDIO 34 KW Z BALKONEM, UMEBLOWANE, w apartamentowcu przy Metro Wilanowska. CZYNSZ NAJMU ZAWIERA CZYNSZ ADMINISTRACYJNY WRAZ Z OPŁATĄ ZA WODĘ, OGRZEWANIE A TAKŻE ZA ZUŻYCIE PRĄDU.  kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem; pokój ok.16 mkw z wyjściem ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
88,24 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów