nowa oferta
7
ofert
Iwona Fraj

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

i.fraj@akcespolska.com

504266951
22 834 20 90

zostaw wiadomość
61,46 zł/m2 cena: 2 950 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS !!!

MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE NAJMU !!!

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 750pln/m-c

ZWIERZĘTA DO UZGODNIENIA.

ATRAKCYJNE, ROZKŁADOWE (oddzielna kuchnia), PRZESTRONNE (48m2), DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W URSUSIE W NOWYM BUDOWNICTWIE. 
Kompleks ogrodzony, z ochroną. Ładnie zagospodarowany teren osiedla z placami zabaw dla dzieci, zielenią. MIESZKANIE PO CZĘŚCIOWYM REMONCIE: NOWA KUCHNIA, ŁAZIENKA, PODŁOGI, STOLARKA DRZWIOWA itp  Pełna infrastruktura w najbliższej okolicy, pasaże handlowe, CH Skorosze itp. Bardzo dobra komunikacja do Centrum: linie autobusowe dzienne i nocne lub SKM na kartę miejską.

Kuchnia oddzielna w pełni umeblowana, wyposażona (pełne AGD). POKOJE FUNKCJONALNIE UMEBLOWANE. W salonie i sypialni rozkładane sofy.  Łazienka z podwójną kabiną prysznicową. Szafy. DUŻY balkon - 11m2.

Z OPŁAT LICZNIKOWYCH DODATKOWO TYLKO PRĄD ORAZ EWENTUALNIE PONADNORMATYWNE ZUŻYCIE WODY I OGRZEWANIA. Wolne od zaraz. Wymagana kaucja - 3700pln. 
---------------------------------

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161932
Powierzchnia 48,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 11,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku nowe budownictwo (po 2000 r.)
Technologia budowlana cegła/konstrukcja żelbetowa
Kaucja zabezp. 3700
Standard
Opłaty wg liczników prąd
Ilość pięter w budynku 4
Garaż miejsce garażowe w budynku
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 750 PLN
Okna PCV
Balkon/taras jest
Ilość balkonów/tarasów 1
Rok budowy 2008
Drzwi antywłamaniowe tak
Ilość sypialni 1

Warszawa, Wola
mieszkanie na wynajem

MW-153686

Luksusowe STUDIO w nowym apartamentowcu w centrum miasta; Pokój 17m2 z widnym aneksem kuchennym 5,5m2, loggia, łazienka 3,8m2 wyposażona w kabinę, umywalkę, wc, przedpokój 4,0m2. Kompletnie UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE. Nowocześnie zaaranżowane, projektowane przez architekta. ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
125,00 zł
cena 3 750
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola

Warszawa, Mokotów, Służewiec
mieszkanie na wynajem

MW-154874

2 POKOJE/44 MKW z LOGGIĄ, na Służewcu, przy wyścigach konnych: Pokój  14 mkw z aneksem kuchennym,  pokój 18 mkw z łożem i dużą szafą garderobianą, łazienka wyposażona w umywalkę, kabinę prysznicową, wc, i pralkę,  z obu pokoi wyjście na LOGGIĘ  9 mkw ( strona pd-wsch), ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,55 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec

Warszawa, Mokotów, Odyńca
mieszkanie na wynajem

MW-161101

Do wynajmu funkcjonalne i kompaktowo zaaranżowane studio z łazienką i aneksem kuchennym położone w  kamienicy z oryginalnymi detalami architektonicznymi przy ulicy Odyńca. Przytulne wnętrze doskonałe dla singla , dla pracującej lub studiującej osoby. Rozkładana kanapa ...

Powierzchnia
15,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
140,00 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Odyńca

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów
mieszkanie na wynajem

MW-161224

STUDIO 34 KW Z BALKONEM, UMEBLOWANE, w apartamentowcu przy Metro Wilanowska. CZYNSZ NAJMU ZAWIERA CZYNSZ ADMINISTRACYJNY WRAZ Z OPŁATĄ ZA WODĘ, OGRZEWANIE A TAKŻE ZA ZUŻYCIE PRĄDU.  kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem; pokój ok.16 mkw z wyjściem ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
88,24 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów