nowa oferta
7
ofert
Hanna Wolska

pośrednik w obrocie nieruchomościami

h.wolska@akcespolska.com

509041302

zostaw wiadomość
100,75 zł/m2 cena: 2 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie 1-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji na Żoliborzu,  SADY ŻOLIBORSKIE przy ulicy Broniewskiego, blisko ul. Braci Załuskich i Parku Sady Żoliborskie.
NAJEM OKAZJONALNY!

MIEJSCE PARKINGOWE PRZY BUDYNKU!

Dodatkowo płatny tzw. czynsz administracyjny w kwocie ok. 600 PLN.
Całościowa miesięczna opłata najmu: 3300 zł
 (2700 PLN + 600 tzw. czynsz administracyjny).

Mieszkanie o pow. 26,8 m2 znajduje się na 10 ostatnim piętrze budynku z windą z roku 1969. Budynek modyfikowany 7 lat temu, należy do zespołu osiedlowego Sady Żoliborskie III. Osiedla zbudowano w latach 1968-71
Lokal cichy i dobrze doświetlony; potrójne okna z widokiem: panorama miasta.
Mieszkanie umeblowane, w łazience kabina prysznicowa, na podłodze parkiet i terakota.

Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja; spokojna, zielona okolica  - przy Parku Sady Żoliborskie, w pobliżu liczne linie tramwajowe i autobusowe, blisko do Stacji Metra Marymont lub Plac Wilsona.
Wokół pełna infrastruktura miejska: gastronomia, przychodnia, sklepy, przedszkola, szkoły, usługi itd.

Kaucja jednomiesięczna opłata najmu; 3300 zł.
Dodatkowo płatne; tylko prąd wg. licznika, ewentualnie ponadnormatywne zużycie wody i CO.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-161956
Powierzchnia 26,80 m²
Powierzchnia użytkowa 26,80 m²
Ilość pokoi 1
Piętro 10
Rodzaj budynku budownictwo lata 60-90
Technologia budowlana płyta
Opłaty w czynszu CO, śmieci, woda
Opłaty wg liczników internet, prąd
Ilość pięter w budynku 10
Garaż miejsce parkingowe pod budynkiem
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon/taras brak
Rok budowy 1968
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie środkowe
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki

Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki
mieszkanie na wynajem

MW-161941

MIESZKANIE: pokój z aneksem kuchennym i loggią. Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał.    Ciche, okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni wyposażone: sprzęt AGD: zmywarka, pralka, lodówka, płyta indukcyjna dwu palnikowa. ...

Powierzchnia
26,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
90,57 zł
cena 2 400

Warszawa, Mokotów, Służewiec
mieszkanie na wynajem

MW-154874

2 POKOJE/44 MKW z LOGGIĄ, na Służewcu, przy wyścigach konnych: Pokój  14 mkw z aneksem kuchennym,  pokój 18 mkw z łożem i dużą szafą garderobianą, łazienka wyposażona w umywalkę, kabinę prysznicową, wc, i pralkę,  z obu pokoi wyjście na LOGGIĘ  9 mkw ( strona pd-wsch), ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
79,55 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec

Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów
mieszkanie na wynajem

MW-161224

STUDIO 34 KW Z BALKONEM, UMEBLOWANE, w apartamentowcu przy Metro Wilanowska. CZYNSZ NAJMU ZAWIERA CZYNSZ ADMINISTRACYJNY WRAZ Z OPŁATĄ ZA WODĘ, OGRZEWANIE A TAKŻE ZA ZUŻYCIE PRĄDU.  kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem; pokój ok.16 mkw z wyjściem ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
88,24 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Górny Mokotów

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na wynajem

MW-161389

Świetna lokalizacja - linia metra. Mieszkanie umeblowane. 2 osobne pokoje ( ok. 16 i 13m2) + kuchnia i łazienka. Umowa wyłącznie w formie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie można oglądać po umówieniu - klucze w biurze. Dodatkowo Najemca płaci opłaty eksploatacyjne ...

Powierzchnia
45,50 m2
Cena za m2
63,74 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej