7
ofert
Ewa Wardas

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

e.wardas@akcespolska.com

603786911
22 834 20 90

zostaw wiadomość
28 045,33 zł/m2 cena: 1 980 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Tylko w biurze.
3 pokoje, dwie łazienki, kuchnia Mieszkanie odmalowane. Łazienka wymaga zamontowania kabiny lub wanny. Druga łazienka do aranżacji (łazienka lub garderoba). Okna na dwie strony osiedla. Ogródek do aranżacji ok. 25m2
Cena do negocjacji!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MS-159443
Powierzchnia 70,60 m²
Ilość pokoi 2
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku apartamentowiec
Technologia budowlana cegła
Ilość pięter w budynku 5
Garaż miejsce garażowe w budynku
Cena garażu 65 000 PLN
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 850 PLN
Okna drewniane nowe
Instalacje dobre
Rok budowy 2016

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik

Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik
mieszkanie na sprzedaż

MS-161915

ZOLIBORZ ARTYSTYCZNY DWUSTRONNE płn/wsch druga strona płd /zach KUCHNIA w aneksie z SALONEM (24,79 m2) 3 SYPIALNIE ( 10,88 : 10,01 ; 10,48 m2) na podłodze panele ŁAZIENKA z oknem ! z wanną ( 4,84m2) WC oddzielne ( 2,77m2) POMIESZCZENIE gospodarcze ( 1,55m2) Hall ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
21 231,25 zł
cena 1 698 500

Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska
mieszkanie na sprzedaż

MS-159390

Kamienica z 1953 roku 1. metraż: 70 m2 - pomiar geodezyjny  2. trzy pokoje (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, mniejszy pokój + duża łazienka, przedpokój i garderoba) 3. wysokie II piętro (w zwykłym bloku taka wysokość to IV piętro) 4. pełna własność ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28 557,14 zł
cena 1 999 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Marszałkowska

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów
mieszkanie na sprzedaż

MS-160738

APARTAMENT Z GARAŻEM W MIASTECZKU WILANÓW. 4 POKOJE/118 mkw położony na 2 piętrze budynku. Wejście przez przestronny hall 15,2 mkw z dużą szafą wnękową z przesuwnymi drzwiami. Klimatyzowany salon 35,9 mkw połączony barem z aneksem kuchennym 4,7 mkw. Część dzienna ...

Powierzchnia
117,90 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
21 204,41 zł
cena 2 500 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na sprzedaż

MS-161292

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską, Metro Ursynów UWAGA - oferta dostępna koniec roku 2025 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Ursynowa zaledwie 250 ...

Powierzchnia
88,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
20 340,91 zł
cena 1 790 000