7
ofert
Ewa Wardas

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

e.wardas@akcespolska.com

603786911
22 834 20 90

zostaw wiadomość
23,36 zł/m2 cena: 5 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajmu powierzchnia magazynowo-biurowa. Hala o powierzchni 144mkw i wysokości 4m, na parterze.
Na piętrze powierzchnia biurowa 70 mkw - kuchnia, pokój socjalny, pomieszczenia biurowe. W oknach kraty, drzwi antywłamaniowe, instalacja komputerowa, przeciwpożarowa, alarmowa, wentylacja. Obiekt ogrodzony.
Do czynszu najmu dochodzą opłaty licznikowe.
Ogrzewanie klimatyzacją.
Okolica ulicy Estrady, niedaleko Arkuszowej.
------------------------------------------------------------------

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LW-161954
Powierzchnia 214,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku inny
Opłaty wg liczników woda, śmieci, prąd, gaz
Ilość pięter w budynku 1
Stan lokalu dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Instalacje dobre
Rok budowy 1985

lokal na wynajem

LW-99378

Lokal handlowo/usługowo/biurowy do przystosowania przez przyszłego najemcę wg własnych potrzeb. Położony jest na Ip lokalnego centrum handlowego z własnym parkingiem podziemnym z windą. Lokal jest klimatyzowany. Cena netto 60 zł/m2 + opłata eksploatacyjna 15 zł/m2 + ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
60,00 zł
cena 5 160
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek
lokal na wynajem

LW-160744

BIURO 4 POKOJE / 91 mkw na GOCŁAWKU. w BUDYNKU BIUROWYM do wynajęcia powierzchnia 92 mkw na parterze, z wejściem z klatki schodowej: 4 niezależne pokoje: 28 mkw, 2 pokoje po ok.17 mkw,  14 mkw, łazienka-umywalka z wc, kuchnia 6 mkw. Lokal przygotowany do wynajęcia; ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
41,30 zł
cena 3 800
lokal na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Gocławek

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Rzymowskiego
lokal na wynajem

LW-161592

BUDYNEK BIUROWY PO GENERALNYM REMONCIE W 2000r. Do wynajęcia powierzchnia biurowa niedaleko byłej Galerii Mokotów. Wykładzina na podłodze, oświetlenie kasetonowe, okna od ulicy, klimatyzacja, dozór przez 24h/7, winda. Cena najmu z opłatami eksploatacyjnymi ...

Powierzchnia
56,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
75,00 zł
cena 4 200
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Rzymowskiego

Warszawa, Ursynów, Stokłosy, Pasaż Ursynowski
lokal na wynajem

LW-161623

Do wynajęcia lokal z witrynami na Pasażu Ursynowski, cena 6000 zł plus opłaty licznikowe, plus czynsz do administracji.  Jedna z lepszych lokalizacji Ursynowa pod działalność gospodarczą.

Powierzchnia
61,87 m2
Piętro
parter
Cena za m2
96,98 zł
cena 6 000
lokal na wynajem - Warszawa, Ursynów, Stokłosy, Pasaż Ursynowski