oferta na wyłączność
5
ofert
Beata Kleczkowska

pośrednik w obrocie nieruchomościami

b.kleczkowska@akcespolska.com

606 758 801
22 855 02 20

zostaw wiadomość
62,75 zł/m2 cena: 3 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Klimatyczne 2‑pokojowe mieszkanie w kamienicy przy Rynku Starego Miasta

Preferowane kancelarie / biura rachunkowe.

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, wysokie (3,8 m) mieszkanie w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej tuż przy Rynku Starego Miasta. Lokal położony jest na 1. piętrze, świeżo odmalowany na biało, czysty i częściowo umeblowany, doskonały do prowadzenia działalności biurowej, kancelarii.

Mieszkanie

  • dwa przestronne pokoje: 23 m² i 14 m²,

  • wysokie, nowe i szczelne okna zapewniające ciszę oraz widok na Rynek Starego Miasta (ekspozycja wschodnia),

  • na podłodze wykładzina dywanowa w kolorze ciemnoszarym (pod spodem parkiet),

  • gładzie gipsowe na ścianach,

  • łazienka wyposażona w wannę, umywalkę i toaletę, wykończona w glazurze i terakocie,

  • kuchnia w formie niewielkiego aneksu w przedpokoju,

  • na podłodze jasny parkiet,

  • do lokalu przynależy piwnica ok. 5 m².

Koszty

  • czynsz najmu: 3200 zł,

  • czynsz administracyjny: 900 zł,

  • prąd wg licznika,

  • ewentualna dopłata za ponadnormatywne zużycie wody.

Budynek i okolica

Kamienica z 1954 roku, 4‑piętrowa, wykonana z cegły, położona w samym sercu Starego Miasta. Wejście przez bramę z podwójnym domofonem. Klatka schodowa po remoncie — czysta, zadbana, z oryginalnymi drewnianymi schodami, które dodają miejscu wyjątkowego charakteru.

Akces Nieruchomości, Warszawa, mieszkanie, wynajem

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LW-161498
Powierzchnia 51,00 m²
Ilość pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku socrealizm (lata 45-60)
Kaucja zabezp. 8000
Standard
Opłaty w czynszu CO, woda
Opłaty wg liczników śmieci, prąd
Ilość pięter w budynku 4
Piwnica/komórka 5,00 m²
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 900 PLN
Okna drewniane nowe
Instalacje dobre
Balkon/taras brak
Rok budowy 1954

lokal na wynajem

LW-159430

BIURO 3 POKOJE / 91 mkw na GOCŁAWKU do  wynajęcia powierzchnia biurowa 91 mkw na  drugim piętrze, z wejściem z klatki schodowej: 3 niezależne pokoje: studio ok.40 mkw,  2 pokoje: 16 i 18 mkw,  pomieszczenie socjalne, wc z umywalką. Lokal przygotowany do wynajęcia; ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
36,26 zł
cena 3 300
lokal na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Gocławek

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek
lokal na wynajem

LW-160744

BIURO 4 POKOJE / 91 mkw na GOCŁAWKU. w BUDYNKU BIUROWYM do wynajęcia powierzchnia 92 mkw na parterze, z wejściem z klatki schodowej: 4 niezależne pokoje: 28 mkw, 2 pokoje po ok.17 mkw,  14 mkw, łazienka-umywalka z wc, kuchnia 6 mkw. Lokal przygotowany do wynajęcia; ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
41,30 zł
cena 3 800
lokal na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Gocławek

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Rzymowskiego
lokal na wynajem

LW-161594

BUDYNEK BIUROWY PO GENERALNYM REMONCIE W 2000r. niedaleko byłej Galerii Mokotów. Do wynajęcia 1 pomieszczenia biurowe z możliwością podziału na 2. Wykładzina na podłodze, oświetlenie kasetonowe, okna od ulicy, klimatyzacja, dozór przez 24h/7, winda. Cena najmu ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
75,00 zł
cena 3 000
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Rzymowskiego
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie

Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie
lokal na wynajem

LW-161745

BUDYNEK BIUROWO-MIESZKALNY. DO WYNAJĘCIA lokal mieszkalny WYŁĄCZNIE na BIURO !!! OFFER ONLY FOR OFFICE USE !!! Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki, toalety, holu i balkonu. Nie ma klimatyzacji. Lokal w ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
43,42 zł
cena 3 300
lokal na wynajem - Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie