23
ofert
Kleczkowski Klaudiusz

pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja 6205)

Licencja: 6205

k.kleczkowski@akcespolska.com

602 500 315
22 844 22 02

zostaw wiadomość
79,13 zł/m2 cena: 2 611 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Proponowana do wynajęcia powierzchnia składa się z 1 pomieszczenia biurowego + udziału w kuchni, zlokalizowanego w budynku biurowym z portiernią.

Współczynnik powierzchni wspólnej 6%. Indeksacja roczna o HICP/Polska.
Łączny koszt najmu z opłatami eksploatacyjnymi, to ok. 4 200 zł (cena m2 w EUR) + Vat + prąd.
Kaucja 3 x czynsz i opłaty eksploatacyjne brutto.

Ściany odmalowane na biało, wykładzina dywanowa na podłodze oraz kompletne poziome okablowanie strukturalne.

Dostępność: od 01 czerwca 2026 roku.

Umowa najmu - preferowane 3 lata.

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela i Agencja nie bierze za nie odpowiedzialności.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LW-161823
Powierzchnia 33,00 m²
Piętro 3
Rodzaj budynku biurowiec
Standard
Ilość pięter w budynku 9
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Własność
Rok budowy 2005
Przeznaczenie lokalu biurowe
Czynsz najmu netto /m2 18,50 PLN
Winda tak

Warszawa, Wola, Pańska
lokal na wynajem

LW-161793

Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym z portiernią i ochroną 24h z dostępem poprzez karty magnetyczne. Powierzchnia wyposażona jest w kompletne poziome okablowanie strukturalne, klimatyzację oraz sieć teleinformatyczną. ...

Powierzchnia
41,34 m2
Piętro
4
Cena za m2
79,13 zł
cena 3 271
lokal na wynajem - Warszawa, Wola, Pańska

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek
lokal na wynajem

LW-159430

BIURO 3 POKOJE / 91 mkw na GOCŁAWKU do  wynajęcia powierzchnia biurowa 91 mkw na  drugim piętrze, z wejściem z klatki schodowej: 3 niezależne pokoje: studio ok.40 mkw,  2 pokoje: 16 i 18 mkw,  pomieszczenie socjalne, wc z umywalką. Lokal przygotowany do wynajęcia; ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
36,26 zł
cena 3 300
lokal na wynajem - Warszawa, Praga-Południe, Gocławek
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Rynek Starego Miasta

Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Rynek Starego Miasta
lokal na wynajem

LW-161498

Klimatyczne 2‑pokojowe mieszkanie w kamienicy przy Rynku Starego Miasta Preferowane kancelarie / biura rachunkowe. Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, wysokie (3,8 m) mieszkanie w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej tuż przy Rynku Starego Miasta. Lokal położony jest ...

Powierzchnia
51,00 m2
Cena za m2
62,75 zł
cena 3 200

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Rzymowskiego
lokal na wynajem

LW-161594

BUDYNEK BIUROWY PO GENERALNYM REMONCIE W 2000r. niedaleko byłej Galerii Mokotów. Do wynajęcia 1 pomieszczenia biurowe z możliwością podziału na 2. Wykładzina na podłodze, oświetlenie kasetonowe, okna od ulicy, klimatyzacja, dozór przez 24h/7, winda. Cena najmu ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
75,00 zł
cena 3 000
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Rzymowskiego