6
ofert
Ewa Wardas

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Licencja: 1448

e.wardas@akcespolska.com

603786911
22 834 20 90

zostaw wiadomość
43,48 zł/m2 cena: 10 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Blisko ulicy Estrady na Bielanach!
Budynek parterowy z możliwością prowadzenia produkcji - może być drukarnia, catering, magazyn, archiwum, inna działalność. Budynek w dobrym stanie, teren 8000 mkw, ogrodzony, monitorowany, możliwość pozostawienia samochodów dostawczych.
Do wynajęcia budynek plus zadaszona powierzchnia  - łącznie 230 mkw, wysokość 260 cm.
Wjazd dużą bramą od dwóch ulic, dojazd dla TIR, energia - przydział mocy 44kW.
Parter, kamery, 7 pomieszczeń, zaplecze socjalne, 4 toalety, wszystko w dobrym stanie.
Materiał - gazobeton, ocieplony, dach blacha, ogrzewanie - piec gazowy, gaz miejski.
6 linii telefonicznych (możliwości dobrze działającego internetu: DSL, Neostrada, Sferia), woda, .
Komunikacja miejska - około 300 m do autobusu 110,250, N91 i supermarketu TESCO 24h.
Możliwość zamontowania reklamy od ulicy.
Do ceny najmu  dochodzą opłaty licznikowe i VAT. Cena najmu do NEGOCJACJI!!.
---------------------------------------------

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LW-161953
Powierzchnia 230,00 m²
Piętro parter
Rodzaj budynku inny
Standard
Opłaty wg liczników woda, prąd, gaz
Ilość pięter w budynku 1
Stan lokalu dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Okna PCV nowe
Instalacje dobre
Rok budowy 1990
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu usługowe, magazynowe, biuro/usługi

lokal na wynajem

LW-152899

Bliźniak  po remoncie w centralnej części Sadyby w bardzo atrakcyjnej cenie Spokojne klimatyczne miejsce na Sadybie; jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, Sadyba Best Mall, szkoły francuskiej, sklepów, kortów tenisowych. Dom: piwnica: garaż na 1 samochód, ...

Powierzchnia
320,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
25,00 zł
cena 8 000
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba, Zdrojowa

Warszawa, Śródmieście
lokal na wynajem

LW-155601

3 POKOJE/ 68 MKW PRZY METRO POLITECHNIKA po kapitalnym remoncie. Nadaje się na działalność; biuro, gabinety psychologiczne itp 3 NIEZALEŻNE POKOJE: 16 mkw (strona pd, z widokiem na ulicę), 12 mkw, 8 mkw (strona pn, z widokiem na ciche podwórze i panoramę miasta), ...

Powierzchnia
68,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
102,94 zł
cena 7 000
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście

Warszawa, Mokotów, Służew
lokal na wynajem

LW-161198

DOM NA BIURO, 9 POKOI/ 290 mkw przy stacji METRO WILANOWSKA piwnica: garaż 1 stanowisko (brama otwierana pilotem), pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, parter: salon z kominkiem w dwóch częściach po 21 mkw, co daje powierzchnię 42 mkw, pokój-recepcja 15 mkw, garderoba ...

Powierzchnia
253,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
39,53 zł
cena 10 000
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew

Warszawa, Mokotów, Służewiec, Rzymowskiego
lokal na wynajem

LW-161595

BUDYNEK BIUROWY PO GENERALNYM REMONCIE W 2000r. Do wynajęcia powierzchnia biurowa niedaleko byłej Galerii Mokotów. Wykładzina na podłodze, oświetlenie kasetonowe, okna od ulicy, klimatyzacja, dozór przez 24h/7, winda. Cena najmu z opłatami eksploatacyjnymi ...

Powierzchnia
144,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
75,00 zł
cena 10 800
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służewiec, Rzymowskiego