oferta na wyłączność
9
ofert
Nina Kuczyńska

pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja 3529)

Licencja: 3529

n.kuczynska@akcespolska.com

602 411 744

zostaw wiadomość
986,30 zł/m2 cena: 1 800 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Polecamy uwadze klientów szukających działki w Białołęce Dworskiej atrakcyjną nieruchomość niezabudowaną.
Duża, kształtna działka ze starymi drzewami, w otoczeniu nowych domów i lasu.
Dla działki włąśnie wydano decyzję o warunkach zabudowy; można szybko uzyskać pozwolenie na budowę i rozpocząć budowę wymarzonego domu.
Dobry dostęp do mediów (gaz, prąd, woda, kanalizacja).
Ulica z nawierzchnią asfaltową.
Dobre strony świata (wjazd od północnego wschodu, ogród od strony południowo-zachodniej).
Bardzo blisko do przystanku autobusu miejskiego. 
W zasięgu spaceru stacja SKM Warszawa Płudy.
Szkoła, przedszkola, sklepy, gospodarstwa Majlertów w bliskiej odległości.
Uregulowany stan prawny, można korzystać z kredytu.
Przyzwoita cena.
Takie działki pojawiają się rzadko.
Zapraszamy na prezentację i po szczegółowe informacje.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GS-161919
Powierzchnia 1 825,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 33x55 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Choszczówka, Jabłoni

Warszawa, Białołęka, Choszczówka, Jabłoni
działka na sprzedaż

GS-160240

Nowa, ciekawa propozycja działki w Choszczówce, najbardziej lubianej i docenionej leśnej części warszawskiej Białołęki. Działka przygotowana do sprzedaży, teren uprzątnięty. Stare, duże drzewa rosną jedynie na obrzeżach działki. W pobliżu przystanek kolejowy Warszawa ...

Powierzchnia
2 537,00 m2
Cena za m2
886,87 zł
cena 2 250 000

Warszawa, Białołęka, Marcelin, Smugowa
działka na sprzedaż

GS-160904

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1710 m², położona przy ul.Smugowej na warszawskiej Białołęce. Działka jest objęta aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zgodnie z Uchwałą NR LXIV/1999/2009 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 22 ...

Powierzchnia
1 710,00 m2
Cena za m2
876,61 zł
cena 1 499 000
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka, Marcelin, Smugowa

Warszawa, Ursynów, Dąbrówka, Trombity
działka na sprzedaż

GS-147817

Piękna działka przy ul. Trombity  o nie regularnym ale ustawnym kształcie, jeden z boków przylega do ulicy na długości około 70m a drugi do jeziorka. Częściowo rolna częściowo nie użytki. Działka składa się z dwóch działek : 1848 m/2  i 2040 m/2 - razem 3888 m/2. Brak ...

Powierzchnia
3 888,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 1 555 200
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Dąbrówka, Trombity
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Ludwinów, Ludwinowska

Warszawa, Ursynów, Ludwinów, Ludwinowska
działka na sprzedaż

GS-161836

USTAWNA DZIAŁKA NA  WARSZAWSKIM URSYNOWIE PRZY UL. LUDWINOWSKIEJ. Druga linia zabudowy a możliwością pobudowania domu w zabudowie bliźniaczej lub wolno stojącego.   W sąsiedztwie ładne reprezentacyjne domy. Działka 905 m/2 i udziały w drodze 462 m/2. W ulicy ...

Powierzchnia
905,00 m2
Cena za m2
1 877,35 zł
cena 1 699 000