Warszawa, Wola, Krochmalna
mieszkanie na wynajem

MW-161560

Do wynajmu bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie położone na ulicy Krochmalnej w kompleksie Browary Warszawskie w jednej  z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy .  Mieszkanie jest całkowicie umeblowane z myślą o funkcjonalności ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
126,67 zł
cena 7 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Krochmalna

Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Piwna
mieszkanie na wynajem

MW-161558

2 POKOJE/49 MKW NA STARÓWCE, umeblowane i wyposażone. 2 osobne pokoje: 14,8 i 13,2 mkw, osobno widna kuchnia 7,5 mkw z jadalnią. Łazienka 3,4 mkw wyposażona w wannę, umywalkę, sedes. Przedpokój z oknem. Niezwykle klimatyczne mieszkanie; ciche, urokliwe.  Położone ...

Powierzchnia
49,09 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
73,33 zł
cena 3 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Piwna

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Gieysztora
mieszkanie na wynajem

MW-161536

2 POKOJOWE z LOGGIĄ i GARAŻEM w MIASTECZKU WILANÓW; Kompletnie UMEBLOWANE, wyposażone mieszkanie.  Widne, przestronne, nowoczesne; pokój dzienny z aneksem kuchennym 24 mkw z wyjściem na loggię 8 mkw (okna na patio, strona zachodnia), pokój dzienny wyposażony w ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,57 zł
cena 3 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, Gieysztora
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna, Jagiellońska

Warszawa, Praga-Północ, Pelcowizna, Jagiellońska
mieszkanie na wynajem

MW-161510

Nowe mieszkanie w apartamentowcu w inwestycji Bulwary Praskie, zrealizowanej przez dewelopera Mennica. Estetycznie zaaranżowane części wspólne. Lokal wykończony z dbałością o szczegóły, odpowiedni dla pary. Składa się z: pokoju dziennego z kuchnią otwartą ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
82,50 zł
cena 3 300

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na wynajem

MW-161389

Świetna lokalizacja - linia metra. Mieszkanie umeblowane. 2 osobne pokoje ( ok. 16 i 13m2) + kuchnia i łazienka. Umowa wyłącznie w formie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie można oglądać po umówieniu - klucze w biurze. Dodatkowo Najemca płaci opłaty eksploatacyjne ...

Powierzchnia
45,50 m2
Cena za m2
63,74 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
mieszkanie na wynajem

MW-161310

W CENIE NAJMU TZW. CZYNSZ ADMINISTRACYJNY! NAJEM OKAZJONALNY! MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA NA BIURO! Mieszkanie 2-pokojowe, z dużym 15 m2 TARASEM, wykończone w wyższym standardzie. Świetna lokalizacja w Śródmieściu: ul. Słomińskiego tuż przy Stacji metra Dworzec Gdański.  Apartament ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
95,74 zł
cena 4 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem