oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki

Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki
mieszkanie na wynajem

MW-161784

MIESZKANIE: pokój z aneksem kuchennym i loggią. Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał.    Ciche, okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni wyposażone: sprzęt AGD: zmywarka, pralka, lodówka, płyta indukcyjna 2 palnikowa. ...

Powierzchnia
26,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
94,34 zł
cena 2 500

Warszawa, Śródmieście, Muranów
mieszkanie na wynajem

MW-161751

3 POKOJE/ 80 MKW Z BALKONEM I GARAŻEM NA MURANOWIE. Rozkładowe położone na 1 piętrze apartamentowca; salon 24 m2 jest połączony barkiem z widnym aneksem kuchennym 9,5 m2. Z części dziennej jest wyjście na balkon 5 m2 z widokiem na ulicę od strony południowej. Kuchnia ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
62,50 zł
cena 5 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Muranów
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie

Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie
mieszkanie na wynajem

MW-161744

BUDYNEK BIUROWO-MIESZKALNY. DO WYNAJĘCIA lokal mieszkalny WYŁĄCZNIE na BIURO !!! OFFER ONLY FOR OFFICE USE !!! Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki, toalety, holu i balkonu. Nie ma klimatyzacji. Lokal w ...

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
43,42 zł
cena 3 300
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie

Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie
mieszkanie na wynajem

MW-161743

Powierzchnia
76,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
68,42 zł
cena 5 200
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Tamka
mieszkanie na wynajem

MW-161738

Wyjątkowe duże 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy – ul. Tamka 45 | Centrum/Powiśle Do wynajęcia eleganckie, świeżo po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w zabytkowej, przedwojennej kamienicy w centrum na granicy Powiśla. Budynek: Kamienica ...

Powierzchnia
54,65 m2
Cena za m2
69,53 zł
cena 3 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Tamka

Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska
mieszkanie na wynajem

MW-161736

Mieszkanie zadbane. Bardzo dobry rozkład. Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD wysokiej klasy (pralka, lodówka, zmywarka) połączona z małą jadalnią. Salon z dużym balkonem. Sypialnie 13m2 z dużym małżeńskim łóżkiem i małym balkonem oraz druga 12m2 z szafą ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
52,70 zł
cena 3 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem