nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, al. Polski Walczącej

Warszawa, Mokotów, al. Polski Walczącej
mieszkanie na wynajem

MW-161853

Ładne nowe mieszkanie - komfortowo wykończone.  Miejsce w garażu - rodzinne - podwójne.

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
87,30 zł
cena 5 500
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Kierbedzia

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Kierbedzia
mieszkanie na wynajem

MW-161852

Do wynajęcia  nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 6 piętrze w prestiżowym apartamentowcu oddanym do użytkowania w 2025 roku na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie ,z dbałością o funkcjonalność i komfort ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
109,26 zł
cena 5 900
nowa oferta

Warszawa, Mokotów, Dolny Mokotów, Kierbedzia
mieszkanie na wynajem

MW-161851

Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m², położone na 6 piętrze w prestiżowym apartamentowcu oddanym do użytkowania w 2025 roku na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
125,71 zł
cena 4 400

Warszawa, Bielany, Lindego
mieszkanie na wynajem

MW-161840

Dwa niezależne pokoje w pobliżu stacji metra Wawrzyszew. Po remoncie. * W pokojach miejsca do spania, w każdym duża szafa. * Oddzielna kuchnia. * Łazienka razem z wc, wanna, pralka. Schowek na rowery. Dostępna piwnica dla najemcy. Mieszkanie umeblowane. Klatka ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
70,27 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Lindego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
mieszkanie na wynajem

MW-161832

Do czynszu najmu dochodzi tylko opłata 500 zł za  wszystkie media (prąd, woda, centralne ogrzewanie, śmiecie) Bardzo przytulne i słoneczne mieszkanie z dużym tarasem (25 m) i pięknym widokiem Pokój 20m, przedpokój, kuchnia widna 7 m, łazienka 5m (WC, prysznic, ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
85,71 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Natolin, Raabego

Warszawa, Ursynów, Natolin, Raabego
mieszkanie na wynajem

MW-161817

Do kwoty 3000  dochodzi tylko opłata za media zgodnie z zużyciem najemcy.  Czynsz administracyjny płaci właściciel.  MIESZKANIE: Słoneczne, na trzy strony świata i "ciche". Dwa niezależne pokoje (10 i 16) z widną kuchnią, (w większym pokoju nie ma drzwi) , garderobą, ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,22 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Natolin, Raabego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem