nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Swarzewska

Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Swarzewska
mieszkanie na wynajem

MW-161884

STARE BIELANY! Czynsz administracyjny w cenie najmu! Blisko do metra Słodowiec i Stare Bielany. Całkowicie rozkładowe mieszkanie w segmencie na Starych Bielanach. NIEZALEŻNE WEJŚCIE Z KLATKI SCHODOWEJ. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. * Pokój dzienny bez mebli, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
64,00 zł
cena 3 200
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Złota

Warszawa, Śródmieście, Złota
mieszkanie na wynajem

MW-161873

2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta przy Pasażu Wiecha, na tyłach Galerii Handlowej Domy Centrum Mieszkanie po kapitalnym remoncie, na 2 piętrze, w budynku z windą Plan mieszkania pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, kuchenka ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
106,67 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Złota
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Fabryczna

Warszawa, Śródmieście, Fabryczna
mieszkanie na wynajem

MW-161868

WSZYSTKO W CENIE  Doskonałe dla singla  SALON z wejściem do SYPIALNI ( łóżko 120 cm )z wyjściem NA LOGGIĘ ( jest oświetlenie) KUCHNIA w aneksie oddzielona barkiem ( kuchnia gazowa, piekarnik ; lodówka ) ŁAZIENKA z kabiną prysznicową i wc ( pralka) UMEBLOWANE KLIMATYZACJA DODATKOWE ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
90,00 zł
cena 3 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Fabryczna
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska

Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska
mieszkanie na wynajem

MW-161865

Doskonała lokalizacja - przy SGH, metro, tramwaj! Kamienica na Mokotowie. Elegancka klatka schodowa. Blisko Rakowieckiej. Mieszkanie wyremontowane kompleksowo kilka lat temu. Wysoki parter, okna zabezpieczone roletami. Duży pokój z dużą, oddzielną kuchnią * kuchnia ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
67,65 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Kazimierzowska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabacki Dukt

Warszawa, Ursynów, Kabacki Dukt
mieszkanie na wynajem

MW-161859

CZYNSZ ADMINISTRACYJNY W CENIE NAJMU !!! DWA MIEJSCA POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE NAJMU !!! KLIMATYZACJA. CENA DO NEGOCJACJI. ATRAKCYJNE, CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE NA URSYNOWIE W NOWYM BUDOWNICTWIE TUŻ PRZY METRZE KABATY. Kameralny kompleks ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
81,11 zł
cena 7 300
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabacki Dukt
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska

Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
mieszkanie na wynajem

MW-161856

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 600pln/m-c. WŁAŚCICIEL AKCEPTUJE ZWIERZĘTA. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. ATRAKCYJNE, JEDNOPOKOJOWE STUDIO NA URSYNOWIE NIEDALEKO METRA IMIELIN I SGGW. Przestronne, słoneczne mieszkanie ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
72,22 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem