nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mroczna

Warszawa, Wola, Mroczna
mieszkanie na wynajem

MW-161905

Przestronne trzy pokoje w budynku z 2007 roku, z pięknym widokiem z balkonu. * salon połączony z kuchnią (z oknem), * dwie sypialnie, każda po ok. 11 mkw, * duża łazienka z wanną i brodzikiem, z pralką. * Balkon dostępny z salonu i jednej sypialni. W mieszkaniu ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
68,57 zł
cena 4 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mroczna
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
mieszkanie na wynajem

MW-161904

MIESZKANIE: 3 pokoje, z salonu wejście do kuchni i do jednej sypialni. Łazienka z wanną razem z WC.  Z salonu wyjście na oszkloną loggie (ładny widok)  Mieszkanie "skromne" w niskim standardzie (urządzone w latach 70-tych)  ale w bardzo dobrym stanie i  bardzo czyste ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
60,87 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa

Warszawa, Bielany, Sokratesa
mieszkanie na wynajem

MW-161902

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY - 400pln/m-c. OPCJONALNIE MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W DODATKOWEJ CENIE - 300pln/m-c. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. W BUDYNKU FITNESS I SAUNA W CENIE NAJMU !!! PREFEROWANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. ATRAKCYJNE, ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
64,81 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana

Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
mieszkanie na wynajem

MW-161901

NIEZALEŻNE DWA POKOJE. ODDZIELNA KUCHNIA Z OKNEM. BALKON. * Pokoje umeblowane, * w przedpokoju kącik komputerowy, * kuchnia z zabudową, brak zmywarki, * łazienka z wanną i pralką. Osiedle tuż przy stacji metra Młociny, pętli tramwajowej i autobusowej. Cały koszt ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
69,05 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego

Warszawa, Śródmieście, Zygmunta Słomińskiego
mieszkanie na wynajem

MW-161900

MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE NAJMU !!! KLIMATYZACJA DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 1000pln/m-c. 20m DO WEJŚCIA DO METRA DWORZEC GDAŃSKI WŁAŚCICIEL NIE AKCEPTUJE ZWIERZĄT W LOKALU. ATRAKCYJNE, ...

Powierzchnia
60,20 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
74,75 zł
cena 4 500
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Imielin, Makolągwy

Warszawa, Ursynów, Imielin, Makolągwy
mieszkanie na wynajem

MW-161885

Kameralny budynek  z windą na zielonym Ursynowie.  Mieszkanie 30 m  typu studio,  wysokie  z oknami  na PŁD/WSCH  z windą od poziomu garażu. Idealnie  ciche  z  niewielkim balkonem  z  widokiem na zielone podwórko. Pokój dzienny  -  sofa dwu osobowa - rozkładana, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
98,33 zł
cena 2 950
Kryteria wyszukiwania

rozumiem