oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki

Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki
mieszkanie na wynajem

MW-161941

MIESZKANIE: pokój z aneksem kuchennym i loggią. Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał.    Ciche, okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni wyposażone: sprzęt AGD: zmywarka, pralka, lodówka, płyta indukcyjna dwu palnikowa. ...

Powierzchnia
26,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
92,45 zł
cena 2 450
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Stare Bielany, al. Zjednoczenia

Warszawa, Bielany, Stare Bielany, al. Zjednoczenia
mieszkanie na wynajem

MW-161940

MIESZKANIE: Dwa niezależne pokoje (19 m i 11 m), widna oddzielna kuchnia, łazienka z wanną razem z WC.  Mieszkanie bardzo ładne, wysokie na 2,80, ciche z widokiem na drzewa (okna na dwie strony świata) Ściany świeżo malowane. Drewniana podłoga. Wyposażone we wszystkie ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,22 zł
cena 3 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
mieszkanie na wynajem

MW-161937

MIESZKANIE:  Bardzo ładne, słoneczne i idealnie ciche !!! Duży pokój (20 m) z wyjściem na wielki taras (25 m) z przepięknym widokiem. Kuchnia  otwarta na przedpokój, łazienka z  prysznicem, razem z WC.  Do mieszkania przynależy pomieszczenie (5 m , drzwi obok) ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
80,00 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia

Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
mieszkanie na wynajem

MW-161933

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY - 800pln/m-c. INTERNET W CENIE NAJMU. WOLNE OD 01.06.2026r (można oglądać). MIESZKANIE 2 LATA PO KAPITALNYM REMONCIE. 5 MIN DO METRA POLITECHNIKA. ATRAKCYJNE, ROZKŁADOWE (ODDZIELNA KUCHNIA), DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
71,74 zł
cena 3 300
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy

Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy
mieszkanie na wynajem

MW-161932

TYLKO U NAS !!! MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE NAJMU !!! DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 750pln/m-c ZWIERZĘTA DO UZGODNIENIA. ATRAKCYJNE, ROZKŁADOWE (oddzielna kuchnia), PRZESTRONNE (48m2), ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,46 zł
cena 2 950
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Lazurowa

Warszawa, Bemowo, Lazurowa
mieszkanie na wynajem

MW-161931

TYLKO U NAS !!! CENA DO NEGOCJACJI !!! SZYBKI INTERNET W CENIE NAJMU. DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 700PLN/M-C. OPCJONALNIE przypisane do lokalu zewnętrzne miejsce postojowe w dodatkowej cenie - 300pln/m-c. WOLNE ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
90,00 zł
cena 2 700
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Lazurowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem