nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba, Powsińska

Warszawa, Mokotów, Sadyba, Powsińska
lokal na wynajem

LW-161955

LOKAL na I piętrze pawilonu handlowego NA SADYBIE przy ruchliwej ulicy - DOSKONAŁY NA BIURO  Świeżo  odmalowany lokal biurowy 13 m2, położony na I piętrze budynku. Lokal z ekspozycją na ulicę lecz nie uciążliwą. Dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnej reklamy typu ...

Powierzchnia
13,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
77,31 zł
cena 1 005
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba, Powsińska
nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa

Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa
lokal na wynajem

LW-161954

Do wynajmu powierzchnia magazynowo-biurowa. Hala o powierzchni 144mkw i wysokości 4m, na parterze. Na piętrze powierzchnia biurowa 70 mkw - kuchnia, pokój socjalny, pomieszczenia biurowe. W oknach kraty, drzwi antywłamaniowe, instalacja komputerowa, przeciwpożarowa, ...

Powierzchnia
214,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
23,36 zł
cena 5 000
lokal na wynajem - Warszawa, Bielany, Wólka Węglowa
nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Bielany, Placówka

Warszawa, Bielany, Placówka
lokal na wynajem

LW-161953

Blisko ulicy Estrady na Bielanach! Budynek parterowy z możliwością prowadzenia produkcji - może być drukarnia, catering, magazyn, archiwum, inna działalność. Budynek w dobrym stanie, teren 8000 mkw, ogrodzony, monitorowany, możliwość pozostawienia samochodów dostawczych. Do ...

Powierzchnia
230,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
43,48 zł
cena 10 000
lokal na wynajem - Warszawa, Bielany, Placówka
nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Topiel

Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Topiel
lokal na wynajem

LW-161898

W CENIE NAJMU TZW. CZYNSZ ADMINISTRACYJNY! Rozkładowy, przestronny lokal użytkowy z BALKONEM; 4 gabinety/pokoje, w świetnej lokalizacji w Śródmieściu -  prestiżowe Powiśle; w kwadracie ulic; Tamka, Oboźna, Dobra i Sewerynów. Lokal przeznaczony na szeroko pojętą ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
3
Cena za m2
73,75 zł
cena 5 900
lokal na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Powiśle, Topiel
nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką

Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką
lokal na wynajem

LW-161890

DOM NA BIURO 260 MKW w DOLINIE SŁUŻEWIECKEJ. przystosowany do prowadzenia działalności biurowej. 3 kondygnacje. PARTER; hall z recepcją, kuchnia z jadalnią, pokój około 35 mkw, lazienka wyposażona w kabinę, umywalkę, osobno wc, pomieszczenia gospodarcze. PIĘTRO: ...

Powierzchnia
260,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
38,46 zł
cena 10 000
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką
nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Wola, Pańska

Warszawa, Wola, Pańska
lokal na wynajem

LW-161887

Lokal składa się z czterech pomieszczeń biurowych w tym 1 typu open space oraz aneksu kuchennego. Układ pomieszczeń można zmienić. Współczynnik powierzchni wspólnej 6%. Indeksacja roczna o HICP/Polska. Łączny miesięczny koszt najmu z opłatami eksploatacyjnymi, ...

Powierzchnia
98,96 m2
Piętro
9
Cena za m2
79,13 zł
cena 7 830
lokal na wynajem - Warszawa, Wola, Pańska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem