warszawa, Żoliborz
dom na wynajem

DW-160887

Dom do wynajęcia na cele biurowe . Cena  + VAT.  .  Dom dostępny . Do  przejęcia nakłady na założonej w domu sieci WiFi. Okablowanie jest rozprowadzone w domu, w większości pomieszczeń są acces pointy, jest dobrej jakości reuter. Generalnie wykonanie całej sieci ...

Powierzchnia
400,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
460 m²
Cena za m2
52,50 zł
cena 21 000
dom na wynajem - warszawa, Żoliborz

Warszawa, Wilanów
dom na wynajem

DW-160635

Dom do wynajęcia na biuro, na działalność gospodarczą, z podręcznym magazynem na poziomie "0", dodatkowo 2 garaże w budynku  jeden na 2 samochody, drugi na pomieszczenia magazynowe PLAN POMIESZCZEŃ: klatka schodowa łączy cztery kondygnacje: 1 k. - na poziomie ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
390 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
39,06 zł
cena 12 500
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Wojciechowice, Bidziny

Wojciechowice, Bidziny
dom na wynajem

DW-156949

Hotel pracowniczy, stan bardzo dobry!!! Bidziny koło Wojciechowic, woj. świętokrzyskie. Czynsz najmu za całość 14.000 zł plus koszty eksploatacji. Powierzchnia całego budynku ok. 300m2, powierzchnia działki 0,28h (2.800 m2). 6 pokoi -3 osobowych z łazienką z ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 800 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
46,67 zł
cena 14 000
dom na wynajem - Wojciechowice, Bidziny
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Władysławowo, Karwia, Reprezentacyjna

Władysławowo, Karwia, Reprezentacyjna
dom na wynajem

DW-156947

Pensjonat / hotel w Karwi, wysoki standard, 9 apartamentów, 18 pokoi. Właściciel akceptuje podnajem np. dla uchodźców z Ukrainy. Czynsz 20.000 zł + eksploatacja (około 10.000 zł miesięcznie przy pełnym obłożeniu). Apartamenty wyposażone są w kompletny węzeł sanitarny, ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 500 m²
Pokoje
18 pokoi
Cena za m2
66,67 zł
cena 20 000
dom na wynajem - Władysławowo, Karwia, Reprezentacyjna

Konstancin-Jeziorna, Konstancin
dom na wynajem

DW-71256

Powierzchnia
285,00 m2
Cena za m2
40,35 zł
cena 11 500
dom na wynajem - Konstancin-Jeziorna, Konstancin

Warszawa, Mokotów, Sadyba
dom na wynajem

DW-56355

Przestronny dom typu o powierzchni 352 m2, położony na Sadybie, pomiędzy ulicami Sobieskiego i Powsińską. W bliskiej odległości szkoła francuska, Centrum Handlowe Sadyba Best Mall oraz Jeziorko Czerniakowskie. Dobra komunikacja autobusowa w kierunku centrum. Dom został ...

Powierzchnia
352,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
324 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
53,98 zł
cena 19 000
dom na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba
Kryteria wyszukiwania

rozumiem