nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba

Warszawa, Mokotów, Sadyba
lokal na wynajem

LW-161864

LOKAL NA BIURO LUB GABINETY: 3 POKOJE/104 MKW przy Trakcie Królewskim.  w kameralnym budynku mieszkalnym;   pokój 34 mkw z wyjściem na balkon, osobno widna kuchnia 9 mkw  otwarta na jadalnię 8 mkw (możliwość oddzielenia kuchni i jadalni), 2 pokoje: 12 mkw z wyjściem ...

Powierzchnia
104,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
48,08 zł
cena 5 000
lokal na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Górczewska

Warszawa, Wola, Górczewska
mieszkanie na sprzedaż

MS-161863

Przytulne 3‑pokojowe mieszkanie, 2 minuty od metra Księcia Janusza Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, 3‑piętrowym budynku w zielonej części Warszawy. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy od ...

Powierzchnia
53,74 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
12 932,64 zł
cena 695 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Górczewska
nowa oferta
dom na wynajem - Warszawa, Bielany, Wólczyńska

Warszawa, Bielany, Wólczyńska
dom na wynajem

DW-161861

Komfortowy, nowocześnie zaaranżowany, trzy-poziomowy  segment skrajny z. Kameralny  szeregowiec zlokalizowany w rejonie ulic Wóycickiego/ Wólczyńska, w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. POSESJA OGRODZONA, Z KONTROLĄ DOSTĘPU ( brama wjazdowa na pilota) Niedaleko ...

Powierzchnia
151,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
265 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
58,75 zł
cena 8 900
dom na wynajem - Warszawa, Bielany, Wólczyńska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabacki Dukt

Warszawa, Ursynów, Kabacki Dukt
mieszkanie na wynajem

MW-161859

CZYNSZ ADMINISTRACYJNY W CENIE NAJMU !!! DWA MIEJSCA POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE NAJMU !!! KLIMATYZACJA. CENA DO NEGOCJACJI. ATRAKCYJNE, CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE NA URSYNOWIE W NOWYM BUDOWNICTWIE TUŻ PRZY METRZE KABATY. Kameralny kompleks ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
81,11 zł
cena 7 300
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabacki Dukt
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska

Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
mieszkanie na wynajem

MW-161856

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 600pln/m-c. WŁAŚCICIEL AKCEPTUJE ZWIERZĘTA. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. ATRAKCYJNE, JEDNOPOKOJOWE STUDIO NA URSYNOWIE NIEDALEKO METRA IMIELIN I SGGW. Przestronne, słoneczne mieszkanie ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
72,22 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Nowoursynowska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, al. Polski Walczącej

Warszawa, Mokotów, al. Polski Walczącej
mieszkanie na wynajem

MW-161853

Ładne nowe mieszkanie - komfortowo wykończone.  Miejsce w garażu - rodzinne - podwójne.

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
87,30 zł
cena 5 500
Kryteria wyszukiwania

rozumiem