nowa oferta
lokal na wynajem - Warszawa, Wola, Pańska

Warszawa, Wola, Pańska
lokal na wynajem

LW-161887

Lokal składa się z czterech pomieszczeń biurowych w tym 1 typu open space oraz aneksu kuchennego. Układ pomieszczeń można zmienić. Współczynnik powierzchni wspólnej 6%. Indeksacja roczna o HICP/Polska. Łączny miesięczny koszt najmu z opłatami eksploatacyjnymi, ...

Powierzchnia
98,96 m2
Piętro
9
Cena za m2
79,13 zł
cena 7 830
lokal na wynajem - Warszawa, Wola, Pańska
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Imielin, Makolągwy

Warszawa, Ursynów, Imielin, Makolągwy
mieszkanie na wynajem

MW-161885

Kameralny budynek  z windą na zielonym Ursynowie.  Mieszkanie 30 m  typu studio,  wysokie  z oknami  na PŁD/WSCH  z windą od poziomu garażu. Idealnie  ciche  z  niewielkim balkonem  z  widokiem na zielone podwórko. Pokój dzienny  -  sofa dwu osobowa - rozkładana, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
98,33 zł
cena 2 950
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Swarzewska

Warszawa, Bielany, Stare Bielany, Swarzewska
mieszkanie na wynajem

MW-161884

STARE BIELANY! Czynsz administracyjny w cenie najmu! Blisko do metra Słodowiec i Stare Bielany. Całkowicie rozkładowe mieszkanie w segmencie na Starych Bielanach. NIEZALEŻNE WEJŚCIE Z KLATKI SCHODOWEJ. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. * Pokój dzienny bez mebli, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
64,00 zł
cena 3 200
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Rozłogi

Warszawa, Bemowo, Rozłogi
mieszkanie na wynajem

MW-161883

KLIMATYZACJA W SALONIE. DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY ( z zaliczkami na wodę i ogrzewanie)  - 700zł/m-c. Wolne od 01.06.2026r (można oglądać). PREFEROWANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. ATRAKCYJNE,  DWUPOKOJOWE MIESZKANIE NA BEMOWIE W NOWYM APARTAMENTOWCU. ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
81,25 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Rozłogi
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Lazurowa

Warszawa, Bemowo, Lazurowa
mieszkanie na wynajem

MW-161882

TYLKO U NAS !!! SZYBKI INTERNET W CENIE NAJMU. OPCJONALNIE przypisane do lokalu zewnętrzne miejsce postojowe w dodatkowej cenie - 300pln/m-c. CENA DO NEGOCJACJI !!! DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 700PLN/M-C. WOLNE ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
96,55 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Lazurowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Emilii Plater

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Emilii Plater
mieszkanie na wynajem

MW-161879

3 pokojowe w starej kamienicy, wysokość 3,5m !!!,  DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 1200zł/m-c. LOKALIZACJA: Prestiżowa okolica, samo centrum Warszawy, wokół wiele kamienic przedwojennych po rewitalizacji i zabudowy z lat ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
54,79 zł
cena 4 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem