oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
mieszkanie na wynajem

MW-161937

MIESZKANIE:  Bardzo ładne, słoneczne i idealnie ciche !!! Duży pokój (20 m) z wyjściem na wielki taras (25 m) z przepięknym widokiem. Kuchnia  otwarta na przedpokój, łazienka z  prysznicem, razem z WC.  Do mieszkania przynależy pomieszczenie (5 m , drzwi obok) ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
80,00 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
nowa oferta
dom na sprzedaż - Piaseczno (gw), Żabieniec, Główna

Piaseczno (gw), Żabieniec, Główna
dom na sprzedaż

DS-161936

Domek z bali na działce w kompleksie działek ROD. Działka 400 mkw. Działka ogrodzona, narożna, domek częściowo podpiwniczony, zgłoszony kominek ogrzewający pomieszczenie.   ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Parter: otwarta przestrzeń, jadalnia i aneks kuchenny z kuchenką na gaz ...

Powierzchnia
40,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 750,00 zł
cena 110 000
dom na sprzedaż - Piaseczno (gw), Żabieniec, Główna
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Praga-Północ, Praga, Jagielońska

Warszawa, Praga-Północ, Praga, Jagielońska
mieszkanie na wynajem

MW-161935

Do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2.  Mieszkanie zostało urządzone w wysokim standardzie  z dużą dbałością o detale i funkcjonalność. Idealne dla singla, pary i osób pracujących.  Słoneczny pokój dzienny z aneksem kuchennym i  z wyjściem na przestronny ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
92,50 zł
cena 3 700
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Literacka

Warszawa, Bielany, Literacka
mieszkanie na sprzedaż

MS-161934

Przestronne, funkcjonalne, słoneczne 4-pok. mieszkanie z oknami na trzy strony świata. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń z wydzieloną częścią dzienną i prywatną. Tylko 1 lokal na piętrze, 4 lokale w klatce. Układ mieszkania: Salon  25m z wyjście na loggie. Sypialnia ...

Powierzchnia
104,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
15 375,00 zł
cena 1 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Literacka
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia

Warszawa, Śródmieście, al. Wyzwolenia
mieszkanie na wynajem

MW-161933

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY - 800pln/m-c. INTERNET W CENIE NAJMU. WOLNE OD 01.06.2026r (można oglądać). MIESZKANIE 2 LATA PO KAPITALNYM REMONCIE. 5 MIN DO METRA POLITECHNIKA. ATRAKCYJNE, ROZKŁADOWE (ODDZIELNA KUCHNIA), DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
71,74 zł
cena 3 300
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy

Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy
mieszkanie na wynajem

MW-161932

TYLKO U NAS !!! MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W CENIE NAJMU !!! DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 750pln/m-c ZWIERZĘTA DO UZGODNIENIA. ATRAKCYJNE, ROZKŁADOWE (oddzielna kuchnia), PRZESTRONNE (48m2), ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,46 zł
cena 2 950
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem