nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, al. Polski Walczącej

Warszawa, Mokotów, al. Polski Walczącej
mieszkanie na wynajem

MW-161853

Ładne nowe mieszkanie - komfortowo wykończone.  Miejsce w garażu - rodzinne - podwójne.

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
87,30 zł
cena 5 500

Warszawa, Mokotów, Stegny, Sardyńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-161841

Ładne rozkładowe mieszkanie z trzema pokojami. Pokoje: 19,9m2, 15,8m2,9m2, kuchnia 5,4m2, łazienka 3m2, wc, przedpokój 9,7m2. Pierwotnie były 4 pokoje. Przy pokoju dziennym loggia 9m2 z przeszkleniami. Duża i mała  sypialnia od ulicy. Kuchnia widna. WC. Łazienka ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 628,93 zł
cena 994 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stegny, Sardyńska

Warszawa, Mokotów, Sadyba
dom na sprzedaż

DS-161630

LOKALIZACJA - SADYBA !!! Ładny skrajny segment  ( kaskadowe posadowienie domów) . Ostatni  "duży" remont - dach, okna  - 2005r. Podłogi - klepka dębowa Piwnica: Parter: kuchnia, pokój dzienny , wc; Piętro:3 sypialnie, łazienka; Poddasze: 4 pokoje, łazienka; Każdy ...

Powierzchnia
272,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
267 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 937,50 zł
cena 2 975 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Sadyba
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Stokłosy

Warszawa, Ursynów, Stokłosy
mieszkanie na sprzedaż

MS-161465

Świetna lokalizacja - blisko Metra. Rozkładowe mieszkanie - 3 pokoje / balkon / dużo szaf. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne rozkładowe mieszkanie po remoncie (ok. 3,5 roku temu), położone w ocieplonym budynku. Mieszkanie wyróżnia się świetnym układem i ...

Powierzchnia
63,20 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 952,53 zł
cena 945 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Stokłosy

Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej
mieszkanie na wynajem

MW-161389

Świetna lokalizacja - linia metra. Mieszkanie umeblowane. 2 osobne pokoje ( ok. 16 i 13m2) + kuchnia i łazienka. Umowa wyłącznie w formie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie można oglądać po umówieniu - klucze w biurze. Dodatkowo Najemca płaci opłaty eksploatacyjne ...

Powierzchnia
45,50 m2
Cena za m2
63,74 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa, Bielany
dom na sprzedaż

DS-161368

Dom - powierzchnie: piwnica- 135m2- parter - 153m2 + taras - 23m2 Piętro:116m2 Parter:  hall z wejściami do kuchni(10,5m2 ) , wc dla gości, salon (63m 2 ), pokój(16m2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ). Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu ...

Powierzchnia
450,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
988 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
8 444,44 zł
cena 3 800 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Bielany
28
ofert
Andrzej Dmochowski

pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja 1278)

Licencja: 1278

a.dmochowski@akcespolska.com

602 22 99 53
22 844 22 02