oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
mieszkanie na wynajem

MW-161904

MIESZKANIE: 3 pokoje, z salonu wejście do kuchni i do jednej sypialni. Łazienka z wanną razem z WC.  Z salonu wyjście na oszkloną loggie (ładny widok)  Mieszkanie "skromne" w niskim standardzie (urządzone w latach 70-tych)  ale w bardzo dobrym stanie i  bardzo czyste ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
60,87 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
mieszkanie na wynajem

MW-161832

Do czynszu najmu dochodzi tylko opłata 500 zł za  wszystkie media (prąd, woda, centralne ogrzewanie, śmiecie) Bardzo przytulne i słoneczne mieszkanie z dużym tarasem (25 m) i pięknym widokiem Pokój 20m, przedpokój, kuchnia widna 7 m, łazienka 5m (WC, prysznic, ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
85,71 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Dembego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Natolin, Raabego

Warszawa, Ursynów, Natolin, Raabego
mieszkanie na wynajem

MW-161817

Do kwoty 3000  dochodzi tylko opłata za media zgodnie z zużyciem najemcy.  Czynsz administracyjny płaci właściciel.  MIESZKANIE: Słoneczne, na trzy strony świata i "ciche". Dwa niezależne pokoje (10 i 16) z widną kuchnią, (w większym pokoju nie ma drzwi) , garderobą, ...

Powierzchnia
49,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,22 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ursynów, Natolin, Raabego
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki

Warszawa, Żoliborz, Stary Żoliborz, ks. Popiełuszki
mieszkanie na wynajem

MW-161784

MIESZKANIE: pokój z aneksem kuchennym i loggią. Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał.    Ciche, okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni wyposażone: sprzęt AGD: zmywarka, pralka, lodówka, płyta indukcyjna 2 palnikowa. ...

Powierzchnia
26,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
94,34 zł
cena 2 500
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Imielin Stary, Bociania

Warszawa, Ursynów, Imielin Stary, Bociania
dom na sprzedaż

DS-161718

Segment środkowy w cichej i zielonej części Ursynowa na Starym Imielinie. Okolica willowa.  Dom oddany do użytku w 1995 roku. W technologii murowano drewnianej z bardzo funkcjonalnym rozkładem dla nawet dużej rodziny. Strony świta wschód/ zachód PARTER: wiatrołap ...

Powierzchnia
190,38 m2
Powierzchnia działki [m2]
167 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
9 244,67 zł
cena 1 760 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Pługa

Warszawa, Ochota, Pługa
mieszkanie na wynajem

MW-161702

MIESZKANIE:  Piękne klimatyczne i przestronne! Wysokie sufity (3,20) Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie. Strony świata zachód i wschód. Łazienka z wanną  i oddzielnie WC. Wyposażone we wszystkie podstawowe meble i sprzęty AGD (pralka, zmywarka 60 tka, piekarnik), ...

Powierzchnia
67,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
61,94 zł
cena 4 150
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Pługa
9
ofert
Anita Demus

pośrednik w obrocie nieruchomościami

a.demus@akcespolska.com

506 109 801
22 855 02 20