oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Siekierki, Dyżewskiego

Warszawa, Mokotów, Siekierki, Dyżewskiego
dom na sprzedaż

DS-161907

Mokotów - Siekierki w okolicach ulicy Bartyckiej. Proponowany do zakupu segment położony jest na spokojnym i ogrodzonym osiedlu domów jednorodzinnych w niedużej odległości od Centrum Warszawy w sąsiedztwie Kopca Powstania Warszawskiego i otaczającego go Parku. Budynek ...

Powierzchnia
330,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
362 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 379,73 zł
cena 3 100 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Siekierki, Dyżewskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mroczna

Warszawa, Wola, Mroczna
mieszkanie na wynajem

MW-161905

Przestronne trzy pokoje w budynku z 2007 roku, z pięknym widokiem z balkonu. * salon połączony z kuchnią (z oknem), * dwie sypialnie, każda po ok. 11 mkw, * duża łazienka z wanną i brodzikiem, z pralką. * Balkon dostępny z salonu i jednej sypialni. W mieszkaniu ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
68,57 zł
cena 4 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Wola, Mroczna
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
mieszkanie na wynajem

MW-161904

MIESZKANIE: 3 pokoje, z salonu wejście do kuchni i do jednej sypialni. Łazienka z wanną razem z WC.  Z salonu wyjście na oszkloną loggie (ładny widok)  Mieszkanie "skromne" w niskim standardzie (urządzone w latach 70-tych)  ale w bardzo dobrym stanie i  bardzo czyste ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
60,87 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
nowa oferta
dom na sprzedaż - Radzymin (gw), Łosie, Jeżowa

Radzymin (gw), Łosie, Jeżowa
dom na sprzedaż

DS-161903

Dom z 2020 roku na działce w kompleksie leśnych działek blisko Radzymina (około 6 km), szybki dojazd z Warszawy. Komunikacja z Radzymina busami R3 i R6, przystanek w bliskiej odległości. Sklep w odległości około 1,5 km. Działka leśna, wokół działki zabudowane domami ...

Powierzchnia
35,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 026 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 371,43 zł
cena 398 000
dom na sprzedaż - Radzymin (gw), Łosie, Jeżowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa

Warszawa, Bielany, Sokratesa
mieszkanie na wynajem

MW-161902

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY - 400pln/m-c. OPCJONALNIE MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W DODATKOWEJ CENIE - 300pln/m-c. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. W BUDYNKU FITNESS I SAUNA W CENIE NAJMU !!! PREFEROWANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. ATRAKCYJNE, ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
64,81 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana

Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
mieszkanie na wynajem

MW-161901

NIEZALEŻNE DWA POKOJE. ODDZIELNA KUCHNIA Z OKNEM. BALKON. * Pokoje umeblowane, * w przedpokoju kącik komputerowy, * kuchnia z zabudową, brak zmywarki, * łazienka z wanną i pralką. Osiedle tuż przy stacji metra Młociny, pętli tramwajowej i autobusowej. Cały koszt ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
69,05 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
Kryteria wyszukiwania

rozumiem