nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Sapieżyńska

Warszawa, Śródmieście, Sapieżyńska
mieszkanie na wynajem

MW-161923

STARE MIASTO spacerem ok. 10 minut NOWE MIASTO w pobliżu STAREGO MIASTA, KLASZTORU BONIFRATÓW 2 BALKONY KLIMATYCZNE REWLACYJNA LOKALIZACJA DWUSTRONNE płn/poł PRZEDPOKÓJ z szafą , z wejściem do wc TRZY pokoje  SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM z wyjściem na ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
98,59 zł
cena 7 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Sapieżyńska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Żeromskiego

Warszawa, Bielany, Żeromskiego
mieszkanie na wynajem

MW-161917

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe z LOGGIĄ w inwestycji SŁODOWIEC CITY. Świetna lokalizacja na granicy Bielan i Żoliborza, ul. Żeromskiego, tuż przy Stacji Metra Słodowiec. Lokal o pow. ok. 44 m2 znajduje się na VI piętrze 11-kondygnacyjnego budynku z 2016 roku. ...

Powierzchnia
44,00 m2
Cena za m2
68,18 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Żeromskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera

Warszawa, Żoliborz, Ludwika Rydygiera
mieszkanie na wynajem

MW-161916

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w inwestycji Zielony Żoliborz, w apartamentowcu, przy ulicy Rydygiera, blisko Pl. Grunwaldzkiego. NAJEM OKAZJONALNY! Dodatkowo płatny tzw. czynsz administracyjny w kwocie 850 PLN (w tym zaliczki za media; wodę i ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
68,52 zł
cena 3 700
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik

Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik
mieszkanie na sprzedaż

MS-161915

ZOLIBORZ ARTYSTYCZNY DWUSTRONNE płn/wsch druga strona płd /zach KUCHNIA w aneksie z SALONEM (24,79 m2) 3 SYPIALNIE ( 10,88 : 10,01 ; 10,48 m2) na podłodze panele ŁAZIENKA z oknem ! z wanną ( 4,84m2) WC oddzielne ( 2,77m2) POMIESZCZENIE gospodarcze ( 1,55m2) Hall ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
21 231,25 zł
cena 1 698 500
nowa oferta
dom na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Wólczyńska

Warszawa, Bielany, Wólczyńska
dom na sprzedaż

DS-161910

Komfortowy, nowocześnie zaaranżowany, trzypoziomowy  segment skrajny z ogrodem . Kameralny  szeregowiec oddany do użytku w 2013 roku, zlokalizowany w rejonie ulic Wóycickiego/ Wólczyńska, w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. POSESJA OGRODZONA, Z KONTROLĄ DOSTĘPU ...

Powierzchnia
151,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 389,44 zł
cena 2 180 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Wólczyńska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Targówek, Stare Bródno, Krasiczyńska

Warszawa, Targówek, Stare Bródno, Krasiczyńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-161908

Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 9. piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku na warszawskim Bródnie, przy ul. Krasiczyńskiej.Mieszkanie znajduje się w dobrym stanie technicznym i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ...

Powierzchnia
60,20 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 870,43 zł
cena 835 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem