nowa oferta
dom na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Wólczyńska

Warszawa, Bielany, Wólczyńska
dom na sprzedaż

DS-161910

Komfortowy, nowocześnie zaaranżowany, trzypoziomowy  segment skrajny z ogrodem . Kameralny  szeregowiec oddany do użytku w 2013 roku, zlokalizowany w rejonie ulic Wóycickiego/ Wólczyńska, w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. POSESJA OGRODZONA, Z KONTROLĄ DOSTĘPU ...

Powierzchnia
151,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 389,44 zł
cena 2 180 000
dom na sprzedaż - Warszawa, Bielany, Wólczyńska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Targówek, Stare Bródno, Krasiczyńska

Warszawa, Targówek, Stare Bródno, Krasiczyńska
mieszkanie na sprzedaż

MS-161908

Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 9. piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku na warszawskim Bródnie, przy ul. Krasiczyńskiej.Mieszkanie znajduje się w dobrym stanie technicznym i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ...

Powierzchnia
60,20 m2
Piętro
9
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 870,43 zł
cena 835 000
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
mieszkanie na wynajem

MW-161904

Do czynszu najmu dochodzi tylko opłata za prąd i gaz według zużycia. Czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na media płaci właściciel.  MIESZKANIE: 3 pokoje, z salonu wejście do kuchni i do jednej sypialni. Łazienka z wanną razem z WC.  Z salonu wyjście na oszkloną ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
76,09 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Ksawerów, Okęcka
nowa oferta
dom na sprzedaż - Radzymin (gw), Łosie, Jeżowa

Radzymin (gw), Łosie, Jeżowa
dom na sprzedaż

DS-161903

Dom z 2020 roku na działce w kompleksie leśnych działek blisko Radzymina (około 6 km), szybki dojazd z Warszawy. Komunikacja z Radzymina busami R3 i R6, przystanek w bliskiej odległości. Sklep w odległości około 1,5 km. Działka leśna, wokół działki zabudowane domami ...

Powierzchnia
35,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 026 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 371,43 zł
cena 398 000
dom na sprzedaż - Radzymin (gw), Łosie, Jeżowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa

Warszawa, Bielany, Sokratesa
mieszkanie na wynajem

MW-161902

DODATKOWO CZYNSZ ADMINISTRACYJNY - 400pln/m-c. OPCJONALNIE MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM W DODATKOWEJ CENIE - 300pln/m-c. CENA DO DELIKATNEJ NEGOCJACJI. W BUDYNKU FITNESS I SAUNA W CENIE NAJMU !!! PREFEROWANA UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO. ATRAKCYJNE, ...

Powierzchnia
54,00 m2
Cena za m2
64,81 zł
cena 3 500
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Sokratesa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana

Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
mieszkanie na wynajem

MW-161901

NIEZALEŻNE DWA POKOJE. ODDZIELNA KUCHNIA Z OKNEM. BALKON. * Pokoje umeblowane, * w przedpokoju kącik komputerowy, * kuchnia z zabudową, brak zmywarki, * łazienka z wanną i pralką. Osiedle tuż przy stacji metra Młociny, pętli tramwajowej i autobusowej. Cały koszt ...

Powierzchnia
42,00 m2
Cena za m2
69,05 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bielany, Kasprowicza Jana
Kryteria wyszukiwania

rozumiem