DOM JEDNORODZINNY " z duszą "
Centralnie położony dom jednorodzinny, należący do tych budynków określanych mianem domów “z duszą”.
PARTER:
Salon - Przestronny salon z oranżerią (56 m.kw) to doskonałe miejsce do wspólnego spędzania czasu z rodziną czy przyjaciółmi, zimą grzejąc się przy kominku a latem wychodząc na taras. Jadalnia (15 m.kw) oraz kuchnia (20,60 m.kw) - zabudowana stałą zabudową kuchenną - to miejsca, które spełnią oczekiwania osób z pasją do gotowania i dodatkowo podkreślą klimat rodzinnej atmosfery. Chłodna i pojemna spiżarnia dodatkowo podkreśli walory domu, w którym znajduje się wszystko co potrzebne do rodzinnego mieszkania. Hol (30 m.kw), pomieszczenie gospodarcze i WC (3,9 m.kw) oraz pokój służbowy z oddzielnym, bocznym wejściem.
PIĘTRO:
Z parteru na piętro prowadzą szerokie, profilowane dębowe schody, którymi wchodzimy do przestronnego holu ( 8,70 m.kw) prowadzącego do pozostałych pomieszczeń. Piętro to zdecydowanie strefa prywatna domowników, gdzie znajdują się cztery sypialnie ( 17m.kw, 14 m.kw, 17,50 m.kw 15 m.kw), duża i słoneczna łazienka (13,70 m.kw oraz wykusz wypoczynkowy z balkonem (7,60 m.kw).
PIWNICA:
Piwnica to dodatkowa i funkcjonalna powierzchnia w której mieszczą się sauna sucha ( 5,50 m.kw) i przynależąca do niej łazienka (3,60 m.kw) , pomieszczenie techniczne ( 8,40 m.kw), w którym znajduje się piec, pokój rekreacyjny ( 32 m.kw) - doskonały na kino domowe, pomieszczenie do gry w bilard, bibliotekę, sale zabaw dla dzieci lub spiżarnię na wino / Enotekę , pralnia ( 5,80 m.kw), pomieszczenie z hydroforem ( 1,06 m.kw) oraz dodatkowe pomieszczenie z przeznaczeniem na ciemnię lub dodatkową garderobę (5,20 m.kw). Cała piwnica z pewnością jest atutem domu i azylem dla domowników.
BUDYNEK GOSPODARCZY I o pow. 138 m2 z 1988 r.:
Pierwszy z budynków gospodarczych znajduje się na tyłach domu jednorodzinnego, do którego można wejść zarówno od strony ogrodu jak i od strony drugiego budynku gospodarczego. Takie rozwiązanie pozwala na wykorzystanie go jako domku dla gości, dla służby, własną pracownię jak również na biuro. W budynku znajdują się: pokój dzienny (obecnie sala konferencyjna), aneks kuchenny, salon oraz łazienka.
BUDYNEK GOSPODARCZY II o powierzchni 70 m2 z 1988 r. :
Drugi z budynków znajduje się na tyłach działki. Budynek składa się z trzech pomieszczeń (obecnie wykorzystywanych jako biuro), WC oraz aneksu kuchennego.
Dom oraz budynki gospodarcze posiadają niezależne liczniki gazu i energii elektrycznej i sa podłączone do wszystkich miejskich mediów oraz do telefonu/internetu/światłowodu. Całość posesji ogrodzona i monitorowana,
Zakup tej nieruchomości będzie doskonałym wyborem dla rodzin wielopokoleniowych, rodzin i służby oraz stwarza możliwość dodatkowego dochodu poprzez wynajem powierzchni w budynkach gospodarczych pod różnego rodzaju usługi.
WAŻNE: Budynki gospodarcze są w danym momencie wynajmowane a cena 1999 tys. PLN dotyczy przypadku w którym nowy właściciel/nabywca wyrazi zgodę na 3-letni okres najmu tych pomieszczeń i dokonać zakupu z przejęciem umowy najmu.
W przypadku zakupu całości nieruchomości z jednoczesnym wypowiedzeniem Umowy Najmu cena zakupu Nieruchomości to kwota 2299 tys. PLN mln. PLN
GORĄCO POLECAM i ZAPRASZAM do KONTAKTU, na PREZENTACJE i do SKŁADANIA OFERT.
Prezentacje możliwe również w soboty !
#domykonstancin
#domynasprzedaz